BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Τεχνικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=98)
-   -   Πρός όλα τα μέλη κατόχους Μ3 Ε46 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=295)

saudi 23-09-04 13:51

Γνωρίζουμε τι πρόβλημα έχει πάλι το αυτοκινητό μας??

Strax 23-09-04 14:24

Μπορείς να δεις εδώ Μ3 Ε46 και μέταλλα μπιελών !

stef 23-09-04 22:46

Strax ακόμη και εαν είναι εισαγωγής to M3?

Strax 24-09-04 08:24

Είναι ΟΛΑ μέχρι τον 5/2003!!! Ευρώπες, Αμερικές, Ασίες, Αυστραλίες κλπ.! :eek:

stef 25-09-04 11:18

Μία ακόμη ερώτηση ακι συγγνώμη εαν γίνομαι κουραστικός , απο 1/6/2003 κατασκευή και μετά τι έχουν αλλάξει και πώς είμαστε σίγουροι ότι δεν υπάρχουν παρόμοια προβλήματα?

Panoz 26-09-04 20:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stef
Μία ακόμη ερώτηση ακι συγγνώμη εαν γίνομαι κουραστικός , απο 1/6/2003 κατασκευή και μετά τι έχουν αλλάξει και πώς είμαστε σίγουροι ότι δεν υπάρχουν παρόμοια προβλήματα?

¶λλαξε ο προμηθευτής και υποτίθεται ότι τα καινούργια κομμάτια αντέχουν στη καταπόνηση.......Ο χρόνος θα δείξει...Πάντως μετά απο αλλαγή μοτέρ, διαφορικού και σινεμπλόκ είμαι λίγο δύσπιστος....¶! καιτη Τρίτη έχω ραντεβού για τα μέταλλα....¶ντε στρώσε πάλι το κινητήρα....βαρεθηκα πιά!

stef 26-09-04 21:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από E46M3
¶! καιτη Τρίτη έχω ραντεβού για τα μέταλλα....¶ντε στρώσε πάλι το κινητήρα....βαρεθηκα πιά!

Καλά βρε Πάνο, μηχανουργείο το κάνανε το Μ3....? :confused:

DoctorAbo 26-09-04 22:01

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από E46M3
¶λλαξε ο προμηθευτής και υποτίθεται ότι τα καινούργια κομμάτια αντέχουν στη καταπόνηση.......Ο χρόνος θα δείξει...Πάντως μετά απο αλλαγή μοτέρ, διαφορικού και σινεμπλόκ είμαι λίγο δύσπιστος....¶! καιτη Τρίτη έχω ραντεβού για τα μέταλλα....¶ντε στρώσε πάλι το κινητήρα....βαρεθηκα πιά!


Πάνο, ξέχασα σήμερα να σου πω ότι το αυτοκίνητό μο έχει κάνει και τα 2 recall πέρυσι στη Γερμανία :) . Δε θέλει στρώσιμο .

Strax 27-09-04 08:59

Γιατρέ, το Service Bulletin της BMW μιλάει για στρώσιμο για 1200 μίλια/ 2000 χλμ. Είσαι σίγουρος ότι δεν θέλει στρώσιμο?? :confused:

Panoz 27-09-04 09:12

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stef
Καλά βρε Πάνο, μηχανουργείο το κάνανε το Μ3....? :confused:

¶στα να πάνε.....τα κάνανε θάλασσα με αυτό το μοτέρ.....απο την αρχή φάνηκε ότι τα πράγματα δεν θα ήταν και τόσο ρόδινα....καθυστέρηση 7 μήνες στη παρουσίαση του μοντέλου (σπάγανε τα μοτερ). πρόβλημα μετά απο 5 μήνες παραγωγής (ξανασπάγανε τα μοτέρ απο ρινίσματα σιδήρου στη τρόμπα λαδιού και ελλατωματικά καβαλέτα) και έχουμε τώρα τα μέταλλα μπιελών.....Τουλάχιστον όταν πάει, πάει καλα!!!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:36.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.