BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   Το dyno........ (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=10861)

335turbo 11-12-07 00:37

Ναι φιλαρακι....πηγα 380 τροχο ετσι ειναι τα τουρμπο αν δουλεψει στην πιεση που δουλευω εγω κοντα στο 1 bar....τοσο θα βγαλει ....προγραμματακι και εξατμισεις σε ατμοσφαιρα ισον τιποτα....σε τουρμπο ειναι αλλο πραγμα...και εχω και ελευθερους καταλυτες και αλλα νταουν παιπς.....you know ?

Nick_compact 11-12-07 00:40

Τα downpipes τι μάρκα είναι;

335turbo 11-12-07 00:41

hand made my friend

Dim77 11-12-07 00:43

a' right man,
so you 're the man with the down pipes!
respect!

deepblue 11-12-07 00:53

335turbo στις 17 του μηνα εχουμε συναντηση μασας δεν ερχεσαι με το τερατακι να το δουμε και να σε και μας γνωρισεις?

Geo_3D 11-12-07 01:02

Boys chill out....
Μην το κλεισουμε και αυτο το thread.

Φιλε 335turbo ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ολα αυτα που λες,ειναι δυσκολο να γινουν πιστευτα,ακομα και αν ειναι αληθεια που πραγματικα στο ευχομαι.Πες μας απιστους Θωμαδες ή οπως αλλιως θες,αλλ΄αυτη ειναι η αληθεια.Νομιζω οτι μια δοκιμη στον δρομο θα μας επειθε.

Στο λεω καλοπροαιρετα,μην το παρεις στραβα.Ετσι μονο ή θα κλεισεις καποια στοματα ή θα ψαχνεις το τηλεφωνο της εταιριας του προγραμματος για να τους ζητησεις εξηγησεις.

335turbo 11-12-07 01:13

Θα το παω και εκει που ειπες και σε ευχαριστω ....και λιγοτερα να βγαλει νο προμπλεμο....αλλα απο τις πληροφοριες που πηρα... μπορει να βγαλει τα ιδια ..ισως και κατι παραπανω!!
δεν πηρα το αυτοκινητο για κοντρες παντως ...
και στην τελικη συζητηση κανουμε εγω οπως ειδες ρωτησα και τη γνωμη σου που να το παω δεν ειμαι κολλημενος...αλλα οχι και να ζητησω και συγνωμη επειδη τοσα εβγαλε...ετσι δεν ειναι?(γενικα μιλαω οχι για καποιον συγκεκριμενα τωρα)

Spanti 11-12-07 02:00

πρέπει να δικαιολογήσεις όμως την δυσπιστία των παιδιών αλλά και την δικιά μου....για τον λόγο ότι όλοι στο εξωτερικό παλεύουν να ξεπεράσουν τα 360 στρόφαλο(δηλαδή το πολύ 320 τροχό) και εσύ έβγαλες 380(440 στρόφαλο) τροχό με ένα πρόγραμμα και εξατμίσεις....το μπλοκ είναι από αλουμίνιο και κινδυνεύεις αν δουλέψεις την πίεση που αναφέρεις να ανοίξει σαν τριαντάφυλλο.....μην ακούς ό,τι σου υπόσχονται....κράτα και μια πισινή...

Spanti 11-12-07 04:30

με τις θερμοκρασίες τι έχετε κάνει??τρόμπα βενζίνης την ίδια??εντόσθια??
το 1 bar στο διπλοτούρμπινο δεν είναι αστείο πράγμα??πας για ζημιά αν δεν ανοίξεις μοτερ..
έστω ότι θα παίξεις με συμπίεση..με τα μπεκ που είναι άμεσου ψεκασμού τι θα κάνεις??

*detari* 11-12-07 06:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από 335turbo (Μήνυμα 159534)
Θα το παω και εκει που ειπες και σε ευχαριστω ....και λιγοτερα να βγαλει νο προμπλεμο....αλλα απο τις πληροφοριες που πηρα... μπορει να βγαλει τα ιδια ..ισως και κατι παραπανω!!
δεν πηρα το αυτοκινητο για κοντρες παντως ...
και στην τελικη συζητηση κανουμε εγω οπως ειδες ρωτησα και τη γνωμη σου που να το παω δεν ειμαι κολλημενος...αλλα οχι και να ζητησω και συγνωμη επειδη τοσα εβγαλε...ετσι δεν ειναι?(γενικα μιλαω οχι για καποιον συγκεκριμενα τωρα)

Δηλαδή ,συγνώμη κιόλας,θες 400+άλογα για να πηγαίνεις βόλτα την οικογένειά σου?????!!!!:bugeye:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:56.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.