BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Πελοπόννησος (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Διακοπές στην Πελοπόννησο (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=31384)

stelmaniac 14-06-13 11:58

Φιλαρακι η πελοποννησος ειναι μακρια για μωρο αφου η κοντινοτερη αποσταση ειναι 150-200 χιλιομετρα. Πηγαινε Ευβοια να βρεις αυτο που θες.

Dim77 14-06-13 12:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 485573)
Κατ αρχάς σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις.

Και τώρα πάμε στα δύσκολα.

Το βασικό μας θέμα είναι ότι το μωρό για να μετακινηθεί είναι μια μικρή έως μεγάλη μετακόμιση. Επίσης τις μεσημεριανές ώρες δεν κάνει να είναι στην παραλία λόγο ζέστης ήλιου, τα νερά δεν ρέπει να είναι κρύα, τρώει συγκεκριμένο, αλεσμένο φαγητό οπότε πρέπει να του το φτιάχνουμε.

Eίναι λοιπόν βασικό να βρούμε ξενοδοχείο/ενοικιαζόμενα μπροστά σε παραλία με ήρεμη και όχι κρύα θάλασσα που να έχει και ντουζιέρες γιατί πρέπει να το ξεπλένεις το εργαλείο κάθε φορά που το βάζεις στο νερό.

αυτά τα ολίγα.... xaxa

Φίλε κάνε το παιδί Toyotaκια.

Να μπαίνει στο παγωμένο νερό με τη μια, να τρώει μπριζόλα με ρύζι(!) :icon18:, να αντέχει στο άνετο Toyota τις μετακινήσεις ωρών χωρίς να φοβάται μην χαλάσει :D
χαχα

Πέραν της πλάκας, καλή και η λύση του Στέλιου, και στην Πελοπόννησο κάτι θα βρείς να σε ικανοποιεί.

BMW Power 14-06-13 12:35

Το θέμα δεν είναι να μπορώ να γυρίσω στην Αθήνα αλλά να υπάρχει νοσοκομείο κοντά.

Θα πάμε σίγουρα και χωριό (Δυτική Στερεά) οπότε συνδυάζεται καλά με Πελοπόννησο.

InsaneDriver 14-06-13 14:02

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac (Μήνυμα 485589)
Φιλαρακι η πελοποννησος ειναι μακρια για μωρο αφου η κοντινοτερη αποσταση ειναι 150-200 χιλιομετρα. Πηγαινε Ευβοια να βρεις αυτο που θες.

+1 Πήγαινε στο Πευκί...

Straight six 14-06-13 15:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver (Μήνυμα 485595)
+1 Πήγαινε στο Πευκί...

πολυ καλο μερος:dblthumb2

panos 316T 14-06-13 21:21

μη σκεφτεσαι νοσοκομεια κλπ,

καλοκαιρι ειναι, ιωδιο θσ αναπνεει ολα καλα ;)

εμενα γεννηθηκε 8 ιουνιου και 1η αυγουστου πηγαμε Χιο.

ThaNOS E46coupe 18-06-13 01:12

Δημήτρη ότι να σου λένε μήν ακούς.. έλα στην καλαμάτα. μακράν καλύτερες παραλίες απ όπου κι άν σου λένε.... και μιά βόλτα στη Μάνη δέ θα σε χαλάσει... ίσως άν τα καταφέρουμε να βρεθούμε κι απο κοντά και να κάνουν παρέα και τα μωράκια μας... εμένα είναι μόλις 6 ημερών :D

BMW Power 18-06-13 09:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe (Μήνυμα 485748)
Δημήτρη ότι να σου λένε μήν ακούς.. έλα στην καλαμάτα. μακράν καλύτερες παραλίες απ όπου κι άν σου λένε.... και μιά βόλτα στη Μάνη δέ θα σε χαλάσει... ίσως άν τα καταφέρουμε να βρεθούμε κι απο κοντά και να κάνουν παρέα και τα μωράκια μας... εμένα είναι μόλις 6 ημερών :D

Τι λες τώρα ρε φίλε!!!

Να το χαίρεστε το μωράκι :dblthumb2

δώσε info!!!

ThaNOS E46coupe 18-06-13 15:56

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 485754)
Τι λες τώρα ρε φίλε!!!

Να το χαίρεστε το μωράκι :dblthumb2

δώσε info!!!

ΓΙα το μωράκι? χαχαχαα...ευχαριστώ αδεφέ. Στη μεσσηνιά έχει πάααααρα πολλές παραλίες και πολύ καθαρές....επίσης μπορείς να κάνει μιά βόλτα περνόντας απο καλαμάκι-πεταλίδι-πύλο μεθόνη -κορώνη -φοινικούντα , και να γυρίσεις ύστερα καλαμάτα και να φυγείς απο τη μεριά της μάνης , Καρδαμύλη - Στούπα καλογριά που έχει Μοναδικές παραλίες... υστερα μπορείς να γυρίσεις απο Σπάρτη καν να βγείς ΕΟ για το γυρισμό... εγώ προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί ξέρω τι "πουλάω"...:dblthumb2 ...ότι θέλεις πές μου....

BMW Power 18-06-13 16:22

Όντως για το μωρό έλεγα!!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:09.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.