BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=77)
-   -   help!!!τις θελω ολες!!! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=27316)

parouskas 12-02-11 19:37

help!!!τις θελω ολες!!!
 
καλησπερα σας μαγκες!πειτε μ σας παρακαλω επειδη πολλα εχω ακουσει και γενικως εχω πελαγωσει!θελω να αγορασω bmw!το θεμα ειναι ποια ομως γιατι μου αρεσουν ολες!εκει π εχω ψηλοκαταλιξει ειναι οι εξης!318 is e36.z3 1.9,318 e30!
αυτο π με δυσκολεβει ειναι τα εξης: η z3 λεει?γιατι εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ψοφια σαν μοτερ.
e36 318is ειχα ξανα ξερω τι πεζει.
e30 θεωρω οτι θελει λεφτα για να το ευχαριστηθω και να το στησω!

Τωρα περιμενω και τις δικες σας ιδεες!γιατι εχω ΤΡΕΛΑΘΕΙ και φοβαμαι μν κανω καμια χαζομαρα!

ThaNOS E46coupe 12-02-11 19:50

Η ερώτηση σου είναι είναι καθαρά υποκειμενική.το ίδιο θα είναι κ οι απαντήσεις που θα πάρεις...τα + και τα - του κάθε αυτοκινήτου τα ανέφερες μόλις...είναι καθαρά δικό σου θέμα το τί θα διαλέξεις.... εγώ προσωπικά τωρα που έχω Ε46 θα ήθελα πολύ να είχα ένα Ε30 λούκ μ3. τώρα είναι θέμα γούστου κ συμβιβασμού.....Ε36άρι IS είναι πολύ καλή επιλογή πιστέυω...κ καλή τιμή το βρίσκεις και είναι αμάξι σούπερ.

gearboxer 12-02-11 20:04

Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο μου τον Θάνο. Επιπρόσθετα θα σου πω την άποψή μου.

Εγώ προσωπικά ένα 318 Ε30 δεν θα έπαιρνα. Παλιά τεχνολογία, παλιός κινητήρας όπως και το πλαίσιο.
Τώρα για τα άλλα δύο: Με το Ε36 έχεις άφθονα ανταλλακτικά, ένα πολύ ωραίο κουπέ με καλό μοτέρ(Μ42 και Μ44), ωραίο πλαίσιο, πιο σύχρονη κατασκευή, πλούσιος εξοπλισμός, χώροι για 4 με τις αποσκευές τους για το ταξιδάκι σου. Μία λύση που καλύπτει όλες τις ανάγκες του μέσου οδηγού.
Με το Ζ3 έχεις λίγο χειρότερες επιδόσεις, ίδια αξιοπιστία, έχεις ένα πολύ ωραίο κάμπριο το οποίο όμως είναι αυστηρά για 2..
Συμπερασματικά, είναι θέμα ΓΟΥΣΤΟΥ (σχεδιασμός, κάμπριο ή κουπέ) και ΑΝΑΓΚΩΝ (2θέσιο ή 4θέσιο)
Δέστα όλα απο κοντα και αποφάσισε!

E36 RULES!! 12-02-11 20:06

E36. Επειδη they rule :D

Η καλυτερη λυση ειναι πιστεύω μιας και σου αρεσουν όλα και δεν μπορείς να αποφασισεις, να βαλεις κάτω τα υπερ και τα κατά του καθ'ενός και να δείς τι σε συμφέρει!

parouskas 12-02-11 20:32

36αρι λετε ε!η αληθεια ειναι οτι εχω δει πολλα ρε πεδες!αλλα δν μ κανουνε!τα περισοτερα ειναι πολυ ταλαιπωρημενα!αλλα θελουν βαψιμο ειναι γενικως καπως!συν το οτι ψαχνω να το βρω σκωτωμενα!πφφφφφφ δν ξερω!!!!ενα μαυρο 318is look m3 ψαχνω!πολλα ζηταω!

E36 RULES!! 12-02-11 20:37

Για να μην παρεξηγηθώ, πλακα εκανα, γι'αυτο και το emoticon.. Καθαρά δική σου η επιλογή μαν.. Ό.τι και να σου πουμε, αν δεν σου αρεσει εσενα? Εσυ πληρώνεις, εσύ αποφασίζεις ;)

parouskas 12-02-11 20:47

ε ναι το ξερω αλλα μπαινω σε ενα διλειμα π ειναι παομοιο με το εξης:προτιμας την scarlett johanson γυμνη η με ζαρτιερες!τι να πεις τωρα!

E36 RULES!! 12-02-11 20:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από parouskas (Μήνυμα 414351)
ε ναι το ξερω αλλα μπαινω σε ενα διλειμα π ειναι παομοιο με το εξης:προτιμας την scarlett johanson γυμνη η με ζαρτιερες!τι να πεις τωρα!

Κανονικά ντυμενη γιατι μου αρεσει να βγαζω :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

strofimios 12-02-11 21:11

Σκοτωμενο is και καλο δυσκολα θα βρεις.Τωρα με τα τελη κλπ.κρατανε τιμες λογω της χαμηλης καταναλωσης και λογικων επιδοσεων.Αφου το ειχες ξερεις τι ειναι.Εαν το θες για λιγο και μετα να το σπρωξεις παρε ενα με καμια ψιλογρατζουνια για να το παρεις φτηνα,κανε το χαβαλε σου και μετα δωστο σε αναλογη τιμη.Εαν θες να γερασεις μαζι του τοτε ή πληρωσε το απο την αρχη ή ετοιμασου για,γλυκα,εξοδα.

Κωνσταντίνος 12-02-11 21:26

Αν δεν έχεις οικογενειακές υποχρεώσεις,
αν δεν υπάρχει επιτακτική ανάγκη για περισσότερες απο 2 θέσεις,
αν με λίγα λόγια ένα διθέσιο roadster καλύπτει τις ανάγκες μετακίνησης σου,
τότε εγώ ψηφίζω Ζ3 1.9 (Μ44 όμως)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:54.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.