BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Bmw M3 E30.....η ιστορια ενος θρυλου στην Ελλαδα! (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=235)

GIANNHS M 28-04-11 19:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 424994)
Για να ξερουμε για τι μλαμε εεε?????

Εχει περασει μονο ενας μηνας που ξεκινησα να ψαχνω γι γνησια Μ3 Ε30 και εχουν εμφανιστει αρκετα αυτοκινητα μεχρι στιγμης,οχι γνησια (μερικα τραβεστι Μ3 Ε30 ηταν πολυ καλα) και μερικες μετατροπες.Σε βαθος χρονου που εχω θεσει να περιμενω θα εμφανιστον αρκετα αυτοκινητα πιστευω.Φανταζομαι μεχρι ενα χρονο απο σημερα θα εχουν εμφανιστει αρκετα ακομα.Απο σημερα-αυριο ξεκιναω και επισταμενη ερευνα με φυλλαδιο των στοιχιων μου σε ολα τα συνεργεια της Αττικης και με ενα τηλεφωνο στο χερι θα ξετρυπωσω και την τελευταια Μ3 Ε30 που υπαρχει,το τελευταιο φτερο,καθισμα,αεροτομη και δεν ξερω και εγω και τι αλλο.:dance::rockon:

.......keep walking.......

m_power_lunatic 04-05-11 16:34

??????????
 
Κανενα νεο ακομα απο το μετωπο.Ειναι νωρις ακομα εξαλλου......καναμε μια κρουση στην επαρχια αλλα πεσαμε σε ομοιδεατη δυστυχως για εμενα αλλα ευτυχως για το αμαξι ειναι σε καλα χερια.

Χθες επικοινωνησα και με αλλη μια περιοχη στην επαρχια απο τα στοιχεια που ειχα κρατησει πριν 1 χρονο (!!!!!!!) σε ειδικο καρνε-μπλοκακι που καταγραφω τηλεφωνα,αγγελιες,πινακιδες κτλ.Περιμενω απαντηση απο τον εμπορο που μεσολαβει χαριστικα να μας φερει σε επαφη.

Η γυρα μου την περασμενη εβδομαδα σε συνεργεια BMW για να αφησω τα στοιχεια μου για εξευρεση αυτοκινητου, αποκαλυψε λευκο Μ3 Ε30 μετατροπη που φτιαχνεται απο το μηδεν σαν καινουργιο.Ο ιδιος ανακατασκευαζε και μοτερ σπασμενο απο αλλο Μ3 Ε30 που ηταν εκει,καθρεφτης ο κινητηρας σαν καινουργιος.Μου εριξε προταση για το λευκο να το δω μολις τελειωσει αλλα.....αλλα ειπαμε,ψαχνουμε το αστερι.Γενικως 3 Μ3 Ε30 ετοιμαζονται να βγουν στους δρομους προσεχως μαζι με αυτο το Ν.Αλ/τη που γινετε ολικη ανακατασκευη.

P.S Εμπαξα γνησιο σποιλερ EVO2 απο φιλο μου,μεταχειρισμενο.Το ιδιο καινουργιο εχει 360 ευρω περιπου οποτε καναμε καλη αγορα υποθετω.Το ειχα παρει και καινουργιο παλαιοτερα αλλα δεν ειχα καταφερει να παρω αμαξι και δεν αντεχα να το βλεπω και το πουλησα σε ενα μπλε Μ3 Ε30 μετατροπη.

P.S 2 Φιλοι με εξωθουν για αγορα-αντικατασταση του 106 RALLYE 1.3 απο Μ3 Ε36 σε προκλητικη τιμη,αλλα αντιστεκομαι!!!!

andreas_R 05-05-11 10:54

Αρρωστος τυπος!

Γουσταρω!

m_power_lunatic 05-05-11 11:24

7 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από andreas_R (Μήνυμα 425803)
Αρρωστος τυπος!

Γουσταρω!

Χαχαχα οντως,αλλα ολοι με κατι δεν παθιαζομαστε στη ζωη????

Καποια νεα καινουργια για το προηγουμενο μου post.To spoiler το EVO2 εχει αλλαξει η τιμη και εχει παει στο θεο απο τοτε που το ειχα παρει εγω και στη Θεσσαλονικη ετοιμαζεται απο μηχανικο BMW το προσωπικο του αυτοκινητο Μ3 Ε30 μετατροπη με πολυ λεπτομερεια και καλοπληρωμενο απο την αρχη εξ ολοκληρου και μοτερ 321 (σαλονι RECARO σαν του SPORT EVO και κοκκινες ζωνες κτλ) και χρωμα πορτοκαλι εμπνευσμενο προφανως απο το GTS.

Ο χορός των Μ3 Ε30 και ειδικα των μετατροπων καλα κρατει και ειμαι πολυ χαρουμενος που νέες κουκλαρες και στριφτερα Μ3 Ε30 θα ''περπατησουν'' στην ελληνικη ασφαλτο αναστενοντας το πνευμα του DTM εκεινης της εποχης!

stef 05-05-11 12:07

Θα έπαιρνες κάτι τέτοιο δηλαδή?

m_power_lunatic 05-05-11 12:20

.....
 
Oχι....δεν το κατακρινω,αντιθετα το επαινω αλλα θελω κατι διαφορετικο για εμενα.

Το εχω στο μυαλο μου πως το θελω ακριβως,οταν βρεθει και το δω θα το δαγκωσω δεν θα το αρπαξω απλα χαχαχαχα!!!!

TSAF 05-05-11 12:58

Δεν μου αρεσει κατι που βλεπω στα φρενα (αυτο χαλαει την τοποθετηση για αυτους που γνωριζουν), αλλιως το αμαξι ειναι φοβερο.

m_power_lunatic 05-05-11 13:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 425816)
Δεν μου αρεσει κατι που βλεπω στα φρενα (αυτο χαλαει την τοποθετηση για αυτους που γνωριζουν), αλλιως το αμαξι ειναι φοβερο.

Για την τρομπα των φρενων λες???

Η μετωπη εχει μεινει μαυρη απο οτι βλεπω,επιπλεον οι αεραγωγοι των φρενων εχουν ενσωματωθει στον προφυλακτηρα κατευθειαν.Παντως εχει πεσει μερακι και χρημα....μπραβο του τον χαιρομαι τον ανθρωπο!

Ωραια ζαντα θα ηταν και του Μ5 Ε34 με γυαλισμενο στεφανι και μαυρο κεντρο!

stef 05-05-11 13:40

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425819)

Ωραια ζαντα θα ηταν και του Μ5 Ε34 με γυαλισμενο στεφανι και μαυρο κεντρο!

Μ αρέσεις εσύ!
Όπως και κάποιες BBS 17άρες...

TSAF 05-05-11 13:51

4 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425819)
Για την τρομπα των φρενων λες???

Η μετωπη εχει μεινει μαυρη απο οτι βλεπω,επιπλεον οι αεραγωγοι των φρενων εχουν ενσωματωθει στον προφυλακτηρα κατευθειαν.Παντως εχει πεσει μερακι και χρημα....μπραβο του τον χαιρομαι τον ανθρωπο!

Ωραια ζαντα θα ηταν και του Μ5 Ε34 με γυαλισμενο στεφανι και μαυρο κεντρο!

Ναι αυτο σημαινει οτι κατι δεν παιζει σωστα στην τοποθετηση του μοτερ και σιγουρα δεν εχει ΑΒS. Μερακι σιγουρα εχει πεσει και χρημα γιατι τα εχω κανει αυτα. Την ζαντα αρχικα την ειχα βαλει ετσι στο cabrio αλλα μετα εβαλα και τα τσεκουρια που ειναι πολυ πιο ομορφα για εμενα.

stef 05-05-11 14:07

Με τα τσεκούρια είναι τρέλλα!
Ένα hardtop σου λείπει, αλλά το έχει το Μ3 του Κώστα...;)

TSAF 05-05-11 14:23

Εχω το hardtop στο γκαραζ στο πατρικο μου. Αργοτερα θα του βαλω ηλεκτρικη οροφη και τελος.

alpaneras 05-05-11 14:45

2 Συνημμένο(α)
Και δυο φωτογραφίες από το δικό μου. Έχει πέσει πολύ δουλειά και θα πέσει ακόμα περισσότερη.

stef 05-05-11 15:11

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 425826)
Εχω το hardtop στο γκαραζ στο πατρικο μου. Αργοτερα θα του βαλω ηλεκτρικη οροφη και τελος.

Ηλεκτρική οροφή στο Hardtop?
Από εσένα όλα τα έχω δυνατα...

stef 05-05-11 15:11

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alpaneras (Μήνυμα 425831)
Και δυο φωτογραφίες από το δικό μου. Έχει πέσει πολύ δουλειά και θα πέσει ακόμα περισσότερη.

Αυτό είναι original rebuild ή μετατροπή?

m_power_lunatic 05-05-11 15:13

!!!!!!!!!!!!!
 
Βρε καλως τον.......πες μας μερικα πραγματα για εσενα και το αμαξι σου,απο ποια περιοχη εισαι και στοιχεια για το αμαξι σου.

Να βλεπω ανακατασκευες σε Μ3 Ε30 να τρελαινομαι!!!!

Τι θα βαλεις σαν αναρτηση κτλ????

4 Μ3 Ε30 ανακατασκευαζονται αυτη τη στιγμη που μιλαμε και ενα ακομη ετοιμαζεται για νεο κινητηρα....χαμος!!!!!!!

TSAF 05-05-11 15:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stef (Μήνυμα 425832)
Ηλεκτρική οροφή στο Hardtop?
Από εσένα όλα τα έχω δυνατα...

Το hardtop ειναι για τον χειμωνα, καλοκαιρι εχεις την οροφη.

TSAF 05-05-11 15:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425834)
Βρε καλως τον.......πες μας μερικα πραγματα για εσενα και το αμαξι σου,απο ποια περιοχη εισαι και στοιχεια για το αμαξι σου.

Να βλεπω ανακατασκευες σε Μ3 Ε30 να τρελαινομαι!!!!

Τι θα βαλεις σαν αναρτηση κτλ????

4 Μ3 Ε30 ανακατασκευαζονται αυτη τη στιγμη που μιλαμε και ενα ακομη ετοιμαζεται για νεο κινητηρα....χαμος!!!!!!!

Ωραιο το Μ σου & welcome και απο εμενα, δεν σας κρυβω οτι εγω προσωπικα την φοβαμαι την πισσα, και για αυτο και δεν την χρησιμοποιησα στο αλλο project μου καθολου

m_power_lunatic 05-05-11 16:10

Wagenpass...
 
6 Συνημμένο(α)
Δεν ξερω αν θα αξιωθω καποια μερα να εχω κατι τετοιο αλλα σιγουρα θα το επιδιωξω.

Original M3 E30 DTM της ομαδας Linder με γνησιο Wagenpass.η αγωνιστικη του ταυτοτητα δηλαδη και τα χαρακτηριστικα του.Πρεπει να συνοδευει καθε καθαροαιμο αγωνιστικο πόσο μαλλον ενα εργοστασιακο σασι.Ισοδυναμει με ραβδο χρυσου στην αγορα αυτοκινητου ας πουμε.

Το δρομισιο καλο ειναι και αυτο μωρε χαχαχαχα!!!!

Δεν καταλαβα ποτε την ψυχωση με τα φρυδακια...ποτε ομως!!!Εγω δεν θα τα βαλω παντως μου καθονται περιεργα και σιγουρα δεν ειναι καθολου πρακτικα αν σκεφτεις τα καντιλακια που εχει το Ε30 για φωτα!!!

stelmaniac 05-05-11 16:27

Στον παρακατω τυπο πουλησα προχθες το αμαξι μου....Ειναι θεοπαλαβος με τα αυτοκινητα(εχει πολλα) αλλα ειναι πολυ καλο παιδι...Τον ξερει κανεις ρε παιδια?

http://www.youtube.com/watch?v=3S74A6LElXU

stef 05-05-11 16:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 425836)
Το hardtop ειναι για τον χειμωνα, καλοκαιρι εχεις την οροφη.

Α ηλεκτρική κουκούλα εννοείς τον μηχανισμό, εγώ νόμιζα ηλιοροφή sorry :P

TSAF 05-05-11 17:21

Σωστος ο Stef!!!!

bmw_soldier 05-05-11 20:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alpaneras (Μήνυμα 425831)
Και δυο φωτογραφίες από το δικό μου. Έχει πέσει πολύ δουλειά και θα πέσει ακόμα περισσότερη.

:woowoo:

Αν θες φίλε πες μας περισσότερα για το project σου :nod:

alpaneras 06-05-11 09:52

1 Συνημμένο(α)
Καλημέρα,

Το αυτοκίνητο είναι μετατροπή, με δίλιτρο μοτέρ Μ3. Το έχω 3 χρόνια περίπου και αποφάσισα να του κάνω rebuild.
Δεν είναι πίσσα αυτό στους θόλους, από όσο γνωρίζω έχει καταργηθεί η πίσσα. Είναι αυτό το anti-chip που βάζουν πλέον και το έχω περάσει όλο και από κάτω.

alpaneras 06-05-11 09:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425834)
Βρε καλως τον.......πες μας μερικα πραγματα για εσενα και το αμαξι σου,απο ποια περιοχη εισαι και στοιχεια για το αμαξι σου.

Να βλεπω ανακατασκευες σε Μ3 Ε30 να τρελαινομαι!!!!

Τι θα βαλεις σαν αναρτηση κτλ????

4 Μ3 Ε30 ανακατασκευαζονται αυτη τη στιγμη που μιλαμε και ενα ακομη ετοιμαζεται για νεο κινητηρα....χαμος!!!!!!!

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα για ανάρτηση, για την ώρα φοράει bilstein αμορτισέρ και eibach ελατήρια. Αυτό που έχω αποφασίσει είναι ότι θα το κάνω μαύρο jet Black, sport evo look, και θα μπεί μοτέρ Μ3 Ε46. Έχω ήδη πάρει καθίσματα SE για το εσωτερικό και κοιτάω και για κόκκινες ζώνες αλλά είναι πανάκριβες. Για την ώρα φτιάχνω το σασί και μετά θα προχωρήσω στα άκρα τα οποία θα κάνω service και ηλεκτροστατική βαφή. Έχουμε μέλλον

m_power_lunatic 06-05-11 10:43

....
 
Πολυ καλο το project σου,φανταζομαι εχεις ολα τα στοιχεια στο εσωτερικο του, μαυρο ουρανο,check control,on board κτλ.

Στο θεμα του κινητηρα σεβομαι την επιλογη σου,ωραιο concept,εξαλλου στο Μ3 Ε30 εχουν μπει τα παντα και χθες ξεχασα να ανφερω οτι η μηνιαια μου βολτα στα BMW-συνεργεια αποκαλυψε και Μ3 Ε30 μαυρο απο Β.Π που αποχωριζεται τον 3.8 κινητηρα για τις πεταλουδες ενος Μ5 Ε39 κινητηρα (ξεχασα να το αναφερω χθες που εγραφα για τα υπολοιπα Μ3 Ε30 σε ολη την Ελλαδα).

Αρα εχουμε αυτη τη στιγμη συνολικα 5 Μ3 Ε30 στο σταδιο ανακατασκευης ή νεου κινητηρα.Οχι ασχημα!!!!!!!

Αν θελεις φιλε Αlpanera κρατα ενημερο το thread με φωτο και πληροφοριες,ενδιαφερει αρκετους εδω μεσα και σιγουρα εμενα που ειμαι στο σταδιο ψαξιματος ακομα....:love:

P.S Οι ζωνες υπαρχουν ακομα οπως σωστα λες αλλα ειναι πανακριβες οι ατιμες!

TSAF 06-05-11 10:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425922)
Πολυ καλο το project σου,φανταζομαι εχεις ολα τα στοιχεια στο εσωτερικο του, μαυρο ουρανο,check control,on board κτλ.

Στο θεμα του κινητηρα σεβομαι την επιλογη σου,ωραιο concept,εξαλλου στο Μ3 Ε30 εχουν μπει τα παντα και χθες ξεχασα να ανφερω οτι η νηνιαια μου βολτα στα BMW-συνεργεια αποκαλυψε και Μ3 Ε30 μαυρο απο Β.Π που αποχωριζεται τον 3.8 κινητηρα για τις πεταλουδες ενος Μ5 Ε39 κινητηρα (ξεχασα να το αναφερω χθες που εγραφα για τα υπολοιπα Μ3 Ε30 σε ολη την Ελλαδα).

Αρα εχουμε αυτη τη στιγμη συνολικα 5 Μ3 Ε30 στο σταδιο ανακατασκευης ή νεου κινητηρα.Οχι ασχημα!!!!!!!

Αν θελεις φιλε Αlpanera κρατα ενημερο το thread με φωτο και πληροφοριες,ενδιαφερει αρκετους εδω μεσα και σιγουρα εμενα που ειμαι στο σταδιο ψαξιματος ακομα....:love:

P.S Οι ζωνες υπαρχουν ακομα οπως σωστα λες αλλα ειναι πανακριβες οι ατιμες!

Το πιο συμαντικο ομως ειναι οτι το αμαξι που λες με τον Μ5 Ε39 κινητηρα θα δουλευει με stock ecu και με ολες τις λειτουργιες (Vanos, sport button, etc).

alpaneras 06-05-11 11:10

1 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425922)
Πολυ καλο το project σου,φανταζομαι εχεις ολα τα στοιχεια στο εσωτερικο του, μαυρο ουρανο,check control,on board κτλ.

Στο θεμα του κινητηρα σεβομαι την επιλογη σου,ωραιο concept,εξαλλου στο Μ3 Ε30 εχουν μπει τα παντα και χθες ξεχασα να ανφερω οτι η μηνιαια μου βολτα στα BMW-συνεργεια αποκαλυψε και Μ3 Ε30 μαυρο απο Β.Π που αποχωριζεται τον 3.8 κινητηρα για τις πεταλουδες ενος Μ5 Ε39 κινητηρα (ξεχασα να το αναφερω χθες που εγραφα για τα υπολοιπα Μ3 Ε30 σε ολη την Ελλαδα).

Αρα εχουμε αυτη τη στιγμη συνολικα 5 Μ3 Ε30 στο σταδιο ανακατασκευης ή νεου κινητηρα.Οχι ασχημα!!!!!!!

Αν θελεις φιλε Αlpanera κρατα ενημερο το thread με φωτο και πληροφοριες,ενδιαφερει αρκετους εδω μεσα και σιγουρα εμενα που ειμαι στο σταδιο ψαξιματος ακομα....:love:

P.S Οι ζωνες υπαρχουν ακομα οπως σωστα λες αλλα ειναι πανακριβες οι ατιμες!


Το έχω δεί το μαύρο από Β.Π γιατί ενδιαφερόμουν να πάρω την μετατροπή S38B38 το οποίο είναι ξυράφι αλλά τελικά καταστάλαξα στο S54.
Μαύρο ουρανό είχα γιατί στο ξύλωμα ψιλοκαταστράφηκε αλλά δεν πειράζει γιατί θα μπεί alcantara και θα είναι το πρώτο πράγμα που θα βάλω μετά το φανοποιείο πρίν μπούν τα τζάμια. Check control υπάρχει και είναι σε λειτουργία κανονικά. ABS, air condition όλα σε λειτουργία (τουλάχιστον πριν το ξύλωμα :-) )
Φωτό και από τα καθίσματα.

TSAF 06-05-11 11:26

Tον S54 με τι ρευματα θα τον δουλεψεις? Το μαυρο που λες ειναι του κολλητου μου το αυτοκινητο.

m_power_lunatic 06-05-11 11:42

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 425924)
Το πιο συμαντικο ομως ειναι οτι το αμαξι που λες με τον Μ5 Ε39 κινητηρα θα δουλευει με stock ecu και με ολες τις λειτουργιες (Vanos, sport button, etc).

Ναι το ξερω μου το ειπε ο Κωστας,τον εφτιαξε ο Γερμανος.Παλαιοτερα δεν γινοτανε με τιποτα αυτο τωρα κανουν τα παντα.....

m_power_lunatic 06-05-11 11:46

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alpaneras (Μήνυμα 425934)
Το έχω δεί το μαύρο από Β.Π γιατί ενδιαφερόμουν να πάρω την μετατροπή S38B38 το οποίο είναι ξυράφι αλλά τελικά καταστάλαξα στο S54.
Μαύρο ουρανό είχα γιατί στο ξύλωμα ψιλοκαταστράφηκε αλλά δεν πειράζει γιατί θα μπεί alcantara και θα είναι το πρώτο πράγμα που θα βάλω μετά το φανοποιείο πρίν μπούν τα τζάμια. Check control υπάρχει και είναι σε λειτουργία κανονικά. ABS, air condition όλα σε λειτουργία (τουλάχιστον πριν το ξύλωμα :-) )
Φωτό και από τα καθίσματα.

Πολυ καλος ο συγκεκριμενος κινητηρας,εχει φρασκαριστει προσφατα και ο Κωστας δεν λυπαται φραγκο στα αμαξια του.

Χαιρομαι που θα υποστηριξεις το thread οσο μπορεις με πληροφοριες και φωτο,σε ευχαριστουμε πολυ που τα μοιραζεσαι μαζι μας θα ειναι πολυ χρησιμα και θα εχουμε ενα οδηγο οσοι ενδιαφερομαστε.:ylsuper:

P.S Αγορασα καινουργιο λεβιε Μ3 Ε30 δερματινο φωτιζομενο με την πρωτη κατω........που θα παει αυτο το πραγμα δεν ξερω ακομα....

alpaneras 06-05-11 11:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425940)
Πολυ καλος ο συγκεκριμενος κινητηρας,εχει φρασκαριστει προσφατα και ο Κωστας δεν λυπαται φραγκο στα αμαξια του.

Χαιρομαι που θα υποστηριξεις το thread οσο μπορεις με πληροφοριες και φωτο,σε ευχαριστουμε πολυ που τα μοιραζεσαι μαζι μας θα ειναι πολυ χρησιμα και θα εχουμε ενα οδηγο οσοι ενδιαφερομαστε.:ylsuper:

Όντως καλός ο κινητήρας και πολύ καλά τα παιδιά. Πάντως αν θέλετε οδηγό καλύτερα να κοιτάξετε το thread ενός Άγγλου, πιστεύω είναι ότι καλύτερο υπάρχει στο διαδίκτυο. Θα σας κρατώ ενήμερους.
http://www.s14.net/forums/showthread.php?t=37916

ΥΓ και γώ το πήρα αυτό το λεβιεδάκι και το ακριβοπλήρωσα.

m_power_lunatic 06-05-11 11:56

...
 
Ναι ειναι οτι καλυτερο σε ανακατασκευη στο διαδικτυο μαζι με καποια αλλα,οι αμερικανοι εχουν παθει πλακα.Επισης ενας δικος μας της διασπορας ο Magnus ανακατασκευαζει μια Εuropameister στη Σουηδια ή Νορβηγία.Θα τον βρεις εκει μεσα και αυτον,πολυ σαπιλα παντως στα αμαξια που ειναι σε χωρες με πολυ υγρασια και αλατι.

Dim77 06-05-11 12:14

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 425940)
P.S Αγορασα καινουργιο λεβιε Μ3 Ε30 δερματινο φωτιζομενο με την πρωτη κατω........που θα παει αυτο το πραγμα δεν ξερω ακομα....

Στο τέλος μόνο ένα σασί WBS θα σου λείπει Γιάννη :icon18:

alpaneras 06-05-11 12:16

1 Συνημμένο(α)
Ναι το έχω δεί το thread αυτού του Έλληνα, πολύ σαπίλα. Ευτυχώς το δικό μου είχε πολύ λίγα σάπια και το φανοποιείο που το πήγα είναι πολύ εξειδικευμένοι στη λαμαρίνα οπότε ήταν παιχνιδάκι για αυτούς. Το σίγουρο είναι οτί είναι 100% rust free τώρα, για αυτό και το έγδυσα όλο για να μην έχω την παραμικρή υποψία για σκουριά.

andreas_R 06-05-11 13:18

Μπραβο για το μερακι σας!

x318big 06-05-11 13:51

ειναι και μενα το ονειρο μου καποια στιγμη να αποκτησω αυτο το αυτοκινητο,αν και η τιμη ειναι υψηλη και οσο περναει ο καιρος θα γινεται πιο ακριβο
http://www.pistonheads.com/sales/2720605.htm

stef 06-05-11 14:28

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από x318big (Μήνυμα 425976)
ειναι και μενα το ονειρο μου καποια στιγμη να αποκτησω αυτο το αυτοκινητο,αν και η τιμη ειναι υψηλη και οσο περναει ο καιρος θα γινεται πιο ακριβο
http://www.pistonheads.com/sales/2720605.htm

Το cabrio όσο σπάνιο και να είναι δεν το έπαιρνα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!
Μόνο coupe....

http://www.pistonheads.com/sales/2732770.htm

notis Motorsport 06-05-11 18:59

Γιαννη ο Βουλγαρος το εχει βγαλει σε πλειστηριασμο το εργαλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://cgi.ebay.de/BMW-E30-M3-unbedi...item33674a156b

Vasilis M3 06-05-11 19:35

Γιάννη χωρίς να θέλω να σε επιρρεάσω....αλλά εγώ θα ήμουν ήδη Βουλγαρία!!!!!!!:icon11:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:28.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.