BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Εξωκλαμπικές (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=42)
-   -   316 turbo vs leon 250hp (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=28855)

panos 316T 06-10-11 13:22

316 turbo vs leon 250hp
 
Εχθες πραγματοποιηθηκε (κουτσο)πατημα με λεον 250 αλογα.
Το πατημα εγινε σε λιγα μετρα αλλα ηταν αρκετα για να δειξει την μασελα της η (α)γριογατα .
Απο 2ες ρολ και χαμηλα για μενα,περιπου 40χλμ με το που παταμε το λεον 1 αμαξι καθαρα μπροστα,με το που "φουσκωσα"... τελειωματα 2ας αρχισα ηδη να μαζευω και 3ες μισες ημουν περιπου 2 αμαξια μπροστα οπου και κοψαμε .
Αν συνεχιζαμε η διαφορα θα μεγαλωνε ανετα...

Χθες στο ΟΧ επαθα πλακα τοσο απο το λαο που χε μαζευτει οσο και απο την παρουσια τετρατροχων τερατων (μου θυμισε εποχες τελη 90 στην βουτα).

Υγ:με τα συγκεκριμενα17αρια ζαντολαστιχα ειδα καλη διαφορα...

paganis 06-10-11 14:17

βρε απαραδεκτε κοντρακια...τα βαζεις με τους μικρους ,τσιπα δεν εχεις??? επιπλεον, σαν δεν ντρεπεσαι...λεω εγω ....που δεν πηρες κανα τηλ..να παμε παρεα!

panos 316T 06-10-11 14:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από paganis (Μήνυμα 442251)
βρε απαραδεκτε κοντρακια...τα βαζεις με τους μικρους ,τσιπα δεν εχεις??? επιπλεον, σαν δεν ντρεπεσαι...λεω εγω ....που δεν πηρες κανα τηλ..να παμε παρεα!

Χαχαχα....καλο!
Κανονιστηκε στο φτερο η βολτα;)

ThaNOS E46coupe 06-10-11 14:52

πάνο Βίντεο δέν έχουμε να γελάσουμε λίγο?:D

Geo_3D 06-10-11 14:53

Πανουλη ελα σημερα,θα εχουμε θεματακια...αμα δω και δεν τα βγαζω περα,εχω παρει τα κλειδια σου και σου δινω το compact!!!:D:D

ditris 06-10-11 15:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos 316T (Μήνυμα 442240)
Εχθες πραγματοποιηθηκε (κουτσο)πατημα με λεον 250 αλογα.
Το πατημα εγινε σε λιγα μετρα αλλα ηταν αρκετα για να δειξει την μασελα της η (α)γριογατα .
Απο 2ες ρολ και χαμηλα για μενα,περιπου 40χλμ με το που παταμε το λεον 1 αμαξι καθαρα μπροστα,με το που "φουσκωσα"... τελειωματα 2ας αρχισα ηδη να μαζευω και 3ες μισες ημουν περιπου 2 αμαξια μπροστα οπου και κοψαμε .
Αν συνεχιζαμε η διαφορα θα μεγαλωνε ανετα...

Χθες στο ΟΧ επαθα πλακα τοσο απο το λαο που χε μαζευτει οσο και απο την παρουσια τετρατροχων τερατων (μου θυμισε εποχες τελη 90 στην βουτα).

Υγ:με τα συγκεκριμενα17αρια ζαντολαστιχα ειδα καλη διαφορα...

Στη δίνη της τουρμπίνας....εύγε αμετανόητε κοντράκια πάνο!Να σκορπάς φλογίδια,άκαυτες βενζίνες στους χαμένους αντιπάλους σου απο το άγριο overboostarisma της α-γριόγατας σου.....:icon02:

panos 316T 06-10-11 16:12

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D (Μήνυμα 442258)
Πανουλη ελα σημερα,θα εχουμε θεματακια...αμα δω και δεν τα βγαζω περα,εχω παρει τα κλειδια σου και σου δινω το compact!!!:D:D

χαχαχα...ευκαιρια να οδηγησω το θρυλικο μισοκολο red g@midi.

Ασε ρε...ειχα χθες συνεχεια ανοιχτο το παραθυρο καθοτι μερακλης καπνιστης και επαθα σμπψυξη.

Υγ:αν τα δεις σκουρα πες οτι δεν σου μπηκε η ταχυτητα ή δεν ακουσες τις κορνες :D

panos 316T 06-10-11 16:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από makos (Μήνυμα 442267)
Στη δίνη της τουρμπίνας....εύγε αμετανόητε κοντράκια πάνο!Να σκορπάς φλογίδια,άκαυτες βενζίνες στους χαμένους αντιπάλους σου απο το άγριο overboostarisma της α-γριόγατας σου.....:icon02:

Μου αρεσει η ποιητικη σου επαρση και ο υπερβαλλων ζηλος σου...;)

panos 316T 06-10-11 16:19

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe (Μήνυμα 442256)
πάνο Βίντεο δέν έχουμε να γελάσουμε λίγο?:D

Δεν ξερω μηπως τιποτα αλανια πανω στη γεφυρα τραβηξαν...
Αν το βρω θα το ποσταρω...

EVANGELOS 08-10-11 20:05

δώσε πόνο Πάνο !!! ... χεχεχεχε ... μπράβο ρε πάει μπάλα το 36άρι

p.s. Nα σε κανονίσω με τον ΝικΣ200 ???


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:15.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.