BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   GPS και Car PC (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=55)
-   -   BMW Οθόνες Navigation 16:9 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=5735)

Vagelis 23-11-06 09:31

Navi TV
 
Συμφωνώ ότι πρέπει να γίνει σε BMW.
Ρώτησε στο τηλ που σου έστειλα ( υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που κάνουν πολύ καλή δουλειά στα Navi , απλά δεν ξέρω τι τιμές για το δικό σου)

Για Ζ4 χρειάζεσαι :
1. Καλωδίωση
2. NAvigation Computer
3. Κεντρική οθόνη
4. Ραδιο CD (μονάδα ελέγχου)
5. Κεραία GPS

(ίσως να μπορούμε να βρούμε κάτι και απέξω...)

teothekid 24-11-06 00:18

Παντως εαν θελετε να μην σας ληστεψουν για να αποκτησετε ναβι τιβι σας συμφερει εαν εχετε γνωστο στη γερμανια να τα αγορασει αυτος και να σας τα στειλει γιατι το e bay πλην μεγαλης τυχης ειναι ληστεια, οχι στα μεταφορικα αλλα στις τιμες, οποιος το ψαξει καλα θα δει τι χορτο τρωμε. Οποιος θελει οθονη για ε46 πουλαω την δικια μου παρεπιπτοντως, ετσι γιατι ξενερωσα. Σας ευχαριστω που με ακουσατε και με συγχωρειτε και παλι

jimz4 24-11-06 08:35

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας

b.m.w.z8 25-11-06 20:29

ποσο την πουλασ την οθονη σου τεο???

jimcob 01-12-06 08:55

BMW Οθόνες Navigation 16:9
 
(επίσης καλώδιο για να παίζει η TV εν κινήσει)

Με ενδιαφέρει το καλώδιο για να παίζει η TV εν κινήσει..
Αν θες στείλε μου μήνυμα στο jimcob@hotmail.com

teothekid 03-01-07 09:06

(ΕΥΧΕΣ......ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ) Κυριοι πριν ανηφορισω για γερμανια περασα το <&*@#νο το ναβι οθονη και τα σχετικα, το αποτελεσμα εκπληκτικο, special thanks to vaggelis, απλα θελω να σας πω οτι εχοντας στα χερια μας το εργοστασιακο σχεδιο της BMW αλλαξαμε λιγο πορεια την καλωδιωση κι ετσι δεν ξηλωσαμε απολυτως μα απολυτως τιποτα, το λεω γιατι ο πονος των περισσοτερων ηταν το ξηλωμα, κοστιζει λιγο αλλα δε <)%#@@ται. Τα λεμε κυριοι

Christos 330i ///M 03-01-07 12:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από teothekid (Μήνυμα 89909)
(ΕΥΧΕΣ......ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ) Κυριοι πριν ανηφορισω για γερμανια περασα το <&*@#νο το ναβι οθονη και τα σχετικα, το αποτελεσμα εκπληκτικο, special thanks to vaggelis, απλα θελω να σας πω οτι εχοντας στα χερια μας το εργοστασιακο σχεδιο της BMW αλλαξαμε λιγο πορεια την καλωδιωση κι ετσι δεν ξηλωσαμε απολυτως μα απολυτως τιποτα, το λεω γιατι ο πονος των περισσοτερων ηταν το ξηλωμα, κοστιζει λιγο αλλα δε <)%#@@ται. Τα λεμε κυριοι

Οντως το αποτελεσμα σου ειναι τελειο teothekid το ειδα και επαθα ζημια . . .

Vagelis 10-01-07 00:22

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια παιδιά...

Τεο χάρηκα πολύ που μπόρεσα να εξυπηρετήσω !!

Πολλά φιλιά από Αθήνα !

(ότι θέλετε στην διάθεσή σας)

Vagelis 01-02-07 12:09

Navigation
 
Εγω θα σου πρότεινα να μην βάλεις οθόνη με CD,
αλλά να έπερνες ένα MP3 Changer BMW.

Για να βάλεις οθόνη με CD πρέπει να κοιτάξεις να έχεις Radio Module πιο καινούριο από 2004...

Vagelis 19-02-07 17:28

BMW CD Changer
 
Καλησπέρα παιδιά... τελικά καμιά φορά προσπαθώντας να εξηπηρετήσουμε κάποιον δεν βγαίνει πάντα σε καλό...

Έχω ένα BMW CD changer το οποίο το αγόρασα για ένα παιδί, αλλά τελικά δεν το θέλει... οπότε...

Τιμή 280€

6937 599509

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια...


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:17.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.