BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Φωτογραφίες & Video BMW (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Bmwdakias85 is back (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=31066)

bmwdakias85 01-03-13 19:46

Εσυ τωρα χωθηκες για καλο η για να χαλάσουμε το θρεντ!;αν έχεις ακομα το σουτζουκι φέρετρο στην κοπη ουτος η άλλος με το ρ θα κατέβω,,,,αν όμως δεν το έχεις Καβάλα το Ν42 κ έλα με την όπισθεν,γιατι εγω με το αμαξη που πείρα με θεορο έναν ήρεμο οδηγό όπου θα μπορει να πιγαινει εκει που κολονε το πρώην 316

Raptor 01-03-13 20:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 (Μήνυμα 479656)
Εσυ τωρα χωθηκες για καλο η για να χαλάσουμε το θρεντ!;αν έχεις ακομα το σουτζουκι φέρετρο στην κοπη ουτος η άλλος με το ρ θα κατέβω,,,,αν όμως δεν το έχεις Καβάλα το Ν42 κ έλα με την όπισθεν,γιατι εγω με το αμαξη που πείρα με θεορο έναν ήρεμο οδηγό όπου θα μπορει να πιγαινει εκει που κολονε το πρώην 316

όχι ρε γιατί να το χαλάσουμε??ίσα-ίσα...

Α8hnaios 02-03-13 18:56

Που σαι βρε Γιωργη...!
Ιδιο χρωμα και ιδιες ζαντες εχουμε.....
Καλοταξιδο και να το χαρεις απροβληματιστο.....

rapid_fast 02-03-13 21:50

Το αυτοκίνητο σου είναι πανέμορφο..

bmwdakias85 02-03-13 21:51

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Α8hnaios (Μήνυμα 479730)
Που σαι βρε Γιωργη...!
Ιδιο χρωμα και ιδιες ζαντες εχουμε.....
Καλοταξιδο και να το χαρεις απροβληματιστο.....

Εγω που είμαι;εσείς πως τα περνάς;;θυμάσαι στην φωτογραφισει τότε που σου είχα πει οτι θα πάρω ακριβός το ίδιο που θα παει; Κ να που το πείρα κ ηρέμησα!!!!!καμια κουκουβαγια παιζει;;;

bmwdakias85 02-03-13 21:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast (Μήνυμα 479751)
Το αυτοκίνητο σου είναι πανέμορφο..

Ευχαριστω Παναγιώτη κ σύ να χαίρεσαι την δικια σου!!!επρεπε να την χάσω για να την εκτιμησω,δεν λέω καλο το R αλλα η μπεμπα
""ΜΠΕΜΠΑ"""

bmwdakias85 02-03-13 23:41

Εχεται καμια ιδέα τι μπωρο να κάνω τα νικελ που ειναι γύρο γύρο μου τη σπάνε ειναι πολυ νταηο.....παίρνουν βάψιμο η θα φύγει το χρώμα!;επισεις τα πάνω νικελ να τα ντυσω με καμια μαύρη ματ ταινία;

ThaNOS E46coupe 03-03-13 00:42

καλα ρε πάς καλά? τα νίκελ θα βγάλεις? είσαι Π@π@ρ@ς? τα θέλω εγώ τα άμα τα βγάλεις...και σου δίνω τα δικά μου!!!!

bmwdakias85 03-03-13 01:18

Μέσα!οποτε θες κανόνισε το!

Α8hnaios 03-03-13 18:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 (Μήνυμα 479752)
Εγω που είμαι;εσείς πως τα περνάς;;θυμάσαι στην φωτογραφισει τότε που σου είχα πει οτι θα πάρω ακριβός το ίδιο που θα παει; Κ να που το πείρα κ ηρέμησα!!!!!καμια κουκουβαγια παιζει;;;

το θυμαμαι... ρε// Αθηνα ειμαι θα κατεβω σε λιγο καιρο κατω...

παρε με τηλ αν εισαι Αθηνα.... μου κλεψαν το κιν κ εχασα ολες τις επαφες..... :(

Αντε να ασημωσουμε το εργαλειο!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:16.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.