BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=77)
-   -   Κλοπή ''νεφρών'' από τη μάσκα Ε36 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=29505)

bmw_318 30-01-12 12:12

Κλοπή ''νεφρών'' από τη μάσκα Ε36
 
Συνημμένο Αρχείο 34589 επίσκεψη σήμερα το πρωί σε γνωστό πολυκατάστημα στο Αιγάλεω για αγορά παραλού και άλλων αξεσουάρ παρκάρισμα στο τεράστιο πάρκινγκ επιστροφή στο σπίτι Συνημμένο Αρχείο 34590 ήθελα να ήξερα ποίος ^%@!#$#:$@#! απλώνει το χέρι του και αφαιρεί κατί το οποίο δεν του ανήκει :icon02:

STR 30-01-12 12:15

Δεν λειπει απλα αλλα ειναι και χτυπημενο...

ditris 30-01-12 12:16

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmw_318 (Μήνυμα 453773)
Συνημμένο Αρχείο 34589 επίσκεψη σήμερα το πρωί σε γνωστό πολυκατάστημα στο Αιγάλεω για αγορά παραλού και άλλων αξεσουάρ παρκάρισμα στο τεράστιο πάρκινγκ επιστροφή στο σπίτι Συνημμένο Αρχείο 34590 ήθελα να ήξερα ποίος ^%@!#$#:$@#! απλώνει το χέρι του και αφαιρεί κατί το οποίο δεν του ανήκει :icon02:

ειλικρινά λυπάμαι πολύ αγαπητέ μου.....απότι βλέπω κ είπε κ ο STR σε χτύπησαν,έσπασε η "καρδιά" της πλευράς του οδηγού, στράβωσε περιμετρικά(γύρω απο καρδιές η λαμαρίνα) σου πήραν κ τα φρυδάκια !Η κατάσταση έχει ξεφύγει πραγματικά.....ο κόσμος έχει γίνει θρασύς...αληταράς......ούτε ένα τηλ άφησε ο αχαρακτήριστος?έτσι θάθελε κ σε αυτόν να συνέβαινε?Να τον χτύπαγαν κ ναφευγαν?

bmw_318 30-01-12 12:17

το είδα λείπουν και τα φρύδια από τα φανάρια........

bmw_318 30-01-12 12:20

ρε παιδιά αυτή τη μετόπη πως θα τη ζητήσω ??? τα υπόλοιπα τα βρίσκω

Dim77 30-01-12 12:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από makos (Μήνυμα 453775)
ειλικρινά λυπάμαι πολύ αγαπητέ μου.....απότι βλέπω κ είπε κ ο STR σε χτύπησαν,έσπασε η "καρδιά" της πλευράς του οδηγού, στράβωσε περιμετρικά(γύρω απο καρδιές η λαμαρίνα) σου πήραν κ τα φρυδάκια !Η κατάσταση έχει ξεφύγει πραγματικά.....ο κόσμος έχει γίνει θρασύς...αληταράς......ούτε ένα τηλ άφησε ο αχαρακτήριστος?έτσι θάθελε κ σε αυτόν να συνέβαινε?Να τον χτύπαγαν κ ναφευγαν?

Μα τι τηλεφωνο να του αφήσουν? Οι κλέφτες? :D

Χαχα, δεν είδες καλά Δημήτρη.

Του τα έβγαλαν (και μάλλον με κάποιο ''μοχλό'' που στράβωσε τα υπόλοιπα).

Μάλλον θα πέρασε κόσμος και άφησαν το ένα νεφρό βιαστικά... Έτσι όπως πάμε σε λίγο θα υπάρχει πολύ βία στους δρόμους....από αυτούς που παίρνουν το νόμο στα χέρια τους εν είδη Δικαστού Dredd (sic):embarassm και με το δίκιο τους κιόλας.

bmw_318 30-01-12 12:29

δε ξέρω πλέον τι να πω

ditris 30-01-12 12:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 453781)
Μα τι τηλεφωνο να του αφήσουν? Οι κλέφτες? :D

Χαχα, δεν είδες καλά Δημήτρη.

Του τα έβγαλαν (και μάλλον με κάποιο ''μοχλό'' που στράβωσε τα υπόλοιπα).

Μάλλον θα πέρασε κόσμος και άφησαν το ένα νεφρό βιαστικά... Έτσι όπως πάμε σε λίγο θα υπάρχει πολύ βία στους δρόμους....από αυτούς που παίρνουν το νόμο στα χέρια τους εν είδη Δικαστού Dredd (sic):embarassm και με το δίκιο τους κιόλας.

έχεις απόλυτο δίκιο Δημήτρη!Δεν το χτύπησαν!Αφαίρεσαν τα φρυδάκια προφανώς, κ μετά θέλαν να αφαιρέσουν όλη τη μάσκα(λαμαρίνα που έχει + τις 2 καρδιές) με κάποιο λοστό? και γιαυτό φαίνεται χτυπημένο.Αλλιώς οι καρδιές δεν πρεπει να αφαιρούνται με κλειστό καπώ νομίζω......

Dim77 30-01-12 12:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από makos (Μήνυμα 453785)
έχεις απόλυτο δίκιο Δημήτρη!Δεν το χτύπησαν!Αφαίρεσαν τα φρυδάκια προφανώς, κ μετά θέλαν να αφαιρέσουν όλη τη μάσκα(λαμαρίνα που έχει + τις 2 καρδιές) με κάποιο λοστό? και γιαυτό φαίνεται χτυπημένο.Αλλιώς οι καρδιές δεν πρεπει να αφαιρούνται με κλειστό καπώ νομίζω......

Έτσι ακριβώς, μόνο που τα λένε...

Νεφρά...(kidney grill) :owned:

:icon18::icon18:

ditris 30-01-12 12:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 453786)
Έτσι ακριβώς, μόνο που τα λένε...

Νεφρά...(kidney grill) :owned:

:icon18::icon18:

εμένα παλι πως μούρθε κ νόμιζα εδώ κ χρόνια πως λέγονται καρδιές?τεσπα σημασία έχει πως έμαθα έστω κ αργά!:greenboun


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:32.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.