BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Εξωκλαμπικές (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=42)
-   -   E30 vs Audi TT quattro (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=24345)

TAZ118! 10-03-10 15:56

Ωραιος ο TSAF.Λογικο το αποτελεσμα....Πιο ελαφρια η Ε30 και με λιγοτερες απωλειες....

@Pilot1000RR:Καλα του εκανες!Υπαρχει ενας κανονας:δεν τα βαζουμε με μηχανες...Ειναι αλλος κοσμος,αλλη κλαση....

TSAF 10-03-10 16:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D (Μήνυμα 370761)
Group
Vag
Must
Die

GVMD!!!

ΟΧΙ γιατι η μεγαλη μου αγαπη ειναι το σκαθαρι μου και οχι τα ΒMW μου. Σεβασμος στον σκαθαρο.

pilot_1000RR 10-03-10 16:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TAZ118! (Μήνυμα 370792)
Ωραιος ο TSAF.Λογικο το αποτελεσμα....Πιο ελαφρια η Ε30 και με λιγοτερες απωλειες....

@Pilot1000RR:Καλα του εκανες!Υπαρχει ενας κανονας:δεν τα βαζουμε με μηχανες...Ειναι αλλος κοσμος,αλλη κλαση....

φιλε TAZ εχω κανει ανοιγματα και ''κοντρες'' σε διαδρομες στριφτερες με αυτοκινητα που τα οδηγουσαν γνωστες και ''κυμπαριδες'' οδηγοι οι οποιοι και ξερουν και σεβονται και γουσταραμε και οι δυο! και προσεχαμε ο ενας τον αλλο κλπ, αλλα οταν ο αλλος ειναι πιτα στην ειρωνια και νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@ ε τοτε το θελει το ''ξυλο'' του! εξαλου υπαρχει ενας κανονας που ισχυει για ΟΛΟΥΣ μας..''παντα υπαρχει καποιος ποιο γρηγορος!!''

saikoE39 10-03-10 16:05

Λογικα και στα Μ3 Ε46 πρεπει να τους ριχνεις....σωστα..???

TAZ118! 10-03-10 16:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από pilot_1000RR (Μήνυμα 370804)
φιλε TAZ εχω κανει ανοιγματα και ''κοντρες'' σε διαδρομες στριφτερες με αυτοκινητα που τα οδηγουσαν γνωστες και ''κυμπαριδες'' οδηγοι οι οποιοι και ξερουν και σεβονται και γουσταραμε και οι δυο! και προσεχαμε ο ενας τον αλλο κλπ, αλλα οταν ο αλλος ειναι πιτα στην ειρωνια και νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@ ε τοτε το θελει το ''ξυλο'' του! εξαλου υπαρχει ενας κανονας που ισχυει για ΟΛΟΥΣ μας..''παντα υπαρχει καποιος ποιο γρηγορος!!''

+100000000

TSAF 10-03-10 16:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 (Μήνυμα 370805)
Λογικα και στα Μ3 Ε46 πρεπει να τους ριχνεις....σωστα..???

Ναι σε νορμαλ Ε46 Μ3 ειμαι μπροστα. Σε κομπρεσορατα ομως οχι.

Geo_3D 10-03-10 17:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 370802)
ΟΧΙ γιατι η μεγαλη μου αγαπη ειναι το σκαθαρι μου και οχι τα ΒMW μου. Σεβασμος στον σκαθαρο.

Ο σκαθαρος στον οποιο και δειχνουμε μεγιστο respect ανοικει στη αγνη εποχη...VW μονο...οχι Group Vag

saikoE39 10-03-10 20:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 370818)
Ναι σε νορμαλ Ε46 Μ3 ειμαι μπροστα. Σε κομπρεσορατα ομως οχι.

ενταξ,,,για νορμαλ λεμε....μονο..!!!!

λογικο το ΤΤ με 310 αλογα να μην μπορει να κρατηθει διπλα σου..!!!!!

παντως και τα νεα Ττ μονο με προγραμμα δυσκολα θα τα βρουν απεναντι σου...!!!

TSAF 11-03-10 09:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D (Μήνυμα 370824)
Ο σκαθαρος στον οποιο και δειχνουμε μεγιστο respect ανοικει στη αγνη εποχη...VW μονο...οχι Group Vag

τοτε ειμαστε ΟΚ:bigthumb:

318 big 11-03-10 09:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από pilot_1000RR (Μήνυμα 370789)
:bugeye::bugeye: θελω να γινω και εγω μελος!!! μισω τα volkswagen και ειδικα τα golf! τα μισω!! θυμαμαι οταν ειχα το rallye και το ΜΧ ειχα ''δικασει'' αμετρητους στον δρομο Αγιου Βασιλειου-Χορτιατη(για οσους ξερουν).:rofl2:

αλλα η καλυτερη ηταν αλλη! ακουστε ιστορια. Ειμαι με το προηγουμενο CBR-1000RR που ειχα με τα χρωματα της Repsol και πηγαινω στο χωριο στην παλια εθνικη Θεσσ.-Καβαλας, στο υψος του Λαγυνα εχει φαναρι και με πιανει. Ενω ειμαι σταματημενος ερχεται διπλα μου ενα Golf R32 με carbon καπω,φρενα απο Πορκι χαμηλωμενο και τερμα φιμε τζαμια. ανοιγει λοιπον το τζαμι και εμφανιζεται τυπος γυρω στα 35 με πουκαμισακι VW και ακολουθει ο εξης διαλογος..Ε(εγω) Α(αυτος):
Α: ψηλε τι λεει το ΧονταΚΙ καλα??
Ε:μια χαρα ευχαριστω..
Α:καλα παει τι λεει?
Ε:τι να σου πω,καλα λεω οτι παει. Θες να κανουμε καμια ψιλη να δεις?(σε εντελως φιλικο επιπεδο)
Α(με μεγαλη ειρωνια)Τι να δω ρε μεγαλε! δεν το βλεπεις το εργαλειο? απο MTM βελτιωμενο 400 αλογα!!
Ε:Πσσσσσσσ τι λε ρε ψηλε!! μου κοπηκαν τα γονατα απο τον φοβο!!
και τοτε ο μεγιστος αρχιζει και μαρσαρει! Ε ρε γλεντια λεω και καρφωνω την 1η. με το που αναβει το πρασινο πετιεται μπροστα και τον ακολουθω(επιτηδες) απο κοντα, αλλαγη σε δευτερα περιπου στα 100(υπ'οψιν οτι η 1η στο μηχανακι μου βγαζει 160χλμ!!) και αρχιζω σουζα οποτε τον περναω με σουζα και την συνεχιζω σχεδον μεχρι τον κοφτη της 2ας λιγο κατω απο τα 200χλμ,το ριχνω και καρφωνω τις υπολοιπες! εφτασα σχεδον τα 280 εκοψα, οταν κοιταξα πισω ουτε που φαινοταν!

αυτος πρεπει να το 'εκαψε ' μετα...
καλα μεγαλη χαζομαρα ολη μου τη ζωη εχω μηχανες και σχεδον κανενα αυτοκινητο δε παει μια μπροστα σε μηχανη ,απο Μ5 και πανω πρεπει να μιλανε κανονικα.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:20.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.