BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   Καθρεπτης αυτοματης σκιασης. (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=14717)

GIORGOS 26-07-08 21:23

Καθρεπτης αυτοματης σκιασης.
 
Γνωριζει κανενας αν μπορω κ ποσο ευκολο ειναι να συνδεσω μονος μου τον καθρεπτη αυτοματης σκιασης που πηρα μιας και εχει 3 καλωδια να βγαινουν απο επανω?
Λογικα θα πρεπει να του δωσω ρευμα μονο?
Να διεκρινησω οτι δεν εχω λαμπακι για συναγερμο απο κατω μιας και το εχω τοποθετησει αλλου.
Ευχαριστω

kostas e46 27-07-08 20:40

Γιωργο ειναι πανευκολο εχω βαλει στο δικο μου. εχεις αγορασει το πλεξουδακι με τα τρεια καλοδια? εαν το εχεις μπορουμε μαζι να το βαλουμε αφου βλεπω οτι εισαι κι εσυ απο Θεσσαλονικη.

GIORGOS 27-07-08 23:26

Το εχω αγορασει και αυτο απλα τωρα ειμαι χαλκιδικη πρωτο ποδι.Μπορεις να μου δωσεις οδηγειες ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Εκτος αν βρεθεις για κανα μπανιο κ συναντηθουμε...

kostas e46 28-07-08 14:26

καθρευτης
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από GIORGOS (Μήνυμα 209120)
Το εχω αγορασει και αυτο απλα τωρα ειμαι χαλκιδικη πρωτο ποδι.Μπορεις να μου δωσεις οδηγειες ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Εκτος αν βρεθεις για κανα μπανιο κ συναντηθουμε...

φιλε Γιωργο εγω καθε μερα ειμαι Χαλκιδικη. Αν θες παρε με στο 6936907171 Κωστας.

bmw330vasilis 21-05-09 06:48

Σκεφτομαι να παρω και γω τον οβαλ της Μ3 ρε παιδια....μπαινει στο δικο μου?εχει αναμονη το αυτοκινητο για την πλεξουδα που λετε ή θα ειναι αχρηστη η αυτοματη σκιαση?βγαινει απο το μπρατσο ο παλιος ή ξεκολλαει απο το τζαμι?
ευχαριστω!!

gyiama 21-05-09 10:06

βασιλη δεν εχει αυτοματη σκειαση ο δικος σου?αν δεν εχει θελει καλωδιωση ο καινουριος καθρεπτης την οποια νομιζω μπορεις και να την παραγγειλεις καινουρια!!!!!ο μ3 κουμπωνει κανονικα στην θεση του δικου σου απλα ξεκουμπωνεις τον δικο σου και βαζεις τον καινουριο χωρις κανενα προβλημα!!!!

bmw330vasilis 21-05-09 10:11

δλδ......εχει αναμονη καλωδιωση ψηλα εκει που θα βγαλω τον παλιο....ή πρεπει να ξηλωνω επενδυσεις??



Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από gyiama (Μήνυμα 287005)
βασιλη δεν εχει αυτοματη σκειαση ο δικος σου?αν δεν εχει θελει καλωδιωση ο καινουριος καθρεπτης την οποια νομιζω μπορεις και να την παραγγειλεις καινουρια!!!!!ο μ3 κουμπωνει κανονικα στην θεση του δικου σου απλα ξεκουμπωνεις τον δικο σου και βαζεις τον καινουριο χωρις κανενα προβλημα!!!!


gyiama 21-05-09 10:22

οχι αν δεν εχεις αυτοματη σκιαση δεν εχει καλωδιο εκει πρπει να ξυλωθει το αριστερο κολωνακι και ενα μερος του ουρανου μν φανταστεις τπτ το τραγικο καλο ειναι φυσικα να στα περασει καποιος ηλεκτρολογος προς αποφυγη καμιας χαζομαρουλας αλλα και να δουλεψει και κανονικα η αυτοματη σκιαση!!!!!!!

bmw330vasilis 21-05-09 10:24

ωστοσο μπορει να μπει και να μην τον συνδεσω με την αυτοματη σκιαση (αν δεν θελω να ξηλωνω)....?

gyiama 21-05-09 11:30

ναι ρε εννοειται αλλα δεν ειναι τπτ και το ξηλωμα παντως ενα πλαστικο ξεκουμπωνει ολο κι ολο αλλα αν ψαξεις στο e bay μπορεις να βρεις και καθρεπτη χωρις αυτοματη σκιαση Μ3 !!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:54.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.