BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   BMW Links (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Αγγελία που χαζεύω σήμερα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=33040)

mixalhs 22-09-18 13:58

Φοβερά ταλαιπωρημένο , λογικά με την μετατροπή θα μετράει αυτος τα 17κ χιλιόμετρα αλλα η καρότσα θα πρέπει να ειναι φορτωμένη με πολλα χιλιόμετρα για να εχει γινει ετσι. Η οθόνη για να γινει ετσι πραγματικά δεν κ ξερω τι χιλιόμετρα θελει!!

m_power_lunatic 23-09-18 12:18

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από manosm3 (Μήνυμα 521014)
8 μετατροπες την τελευταια βδομαδα. Wtf?

Πρεπει να ειναι ψευτικες οι περισσοτερες,καποιος προσπαθει να τις παρουσιασει ακριβες και να πουλησει ακριβα και το δικο του η το αναποδο,να πουλησει φθηνοτερα απο τους αλλους που δεν υπαρχουνε.Το τετραπορτο το μπλε αν δεις τις φωτογραφιες η μια ειναι απο κουπε δεν ειναι καν απο τετραπορτο.

Fanatic 05-10-18 11:29

ΠΑΡΑ πολύ ωραίο
https://www.car.gr/15821247-bmw-m3

BMW Power 05-10-18 13:12

Ναι αλλά θα έδινες τόσα χρήματα?

Fanatic 05-10-18 13:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 521049)
Ναι αλλά θα έδινες τόσα χρήματα?

Αν έχει κάνει μέταλλα πρόσφατα και έχει ενισχυμένο (όχι μετά από ράγισμα) πάτωμα τότε δεν είναι παράλογη τιμή. Τα περισσότερα εκεί έξω ακόμα και αν αγοραστούν φθηνά ευκολα φτάνουν στα ίδια κόστη. Γνησιο κάτω από 15κ δεν υπάρχει. Και όσα υπάρχουν εκεί γύρω θέλουν της Παναγίας τα μάτια να γίνουν ΣΩΣΤΑ.

BMW Power 05-10-18 13:49

Συμφωνώ σε όλα όσα λες αλλά δεν απαντάς την ερώτηση μου. :D

Εγώ που θα αγόραζα μόνο manual, τα οποία είναι πολύ πιο σπάνια, θα έδινα μέχρι 20 για ένα που δεν θα θέλει ούτε βίδα και που θα μου αρέσει πολύ ο χρωματικός συνδυασμός.

Fanatic 05-10-18 13:55

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power (Μήνυμα 521051)
Συμφωνώ σε όλα όσα λες αλλά δεν απαντάς την ερώτηση μου. :D

Εγώ που θα αγόραζα μόνο manual, τα οποία είναι πολύ πιο σπάνια, θα έδινα μέχρι 20 για ένα που δεν θα θέλει ούτε βίδα και που θα μου αρέσει πολύ ο χρωματικός συνδυασμός.

Αν δεν είχα βρει το δικό μου και ήμουν ακόμα στο ψαχτιρι μαλλον θα ανέβαζα το budget μου κι άλλο (που ήδη το έκανα με το δικό μου "αναγκαστικά"). Γιατί από τότε που πήρα μέχρι και το συγκεκριμένο άλλο αξιόλογο δεν έχω δει σε αγγελία. Αλλιώς απλά θα το έπαιρνα απόφαση ότι δεν θα πάρω 46 και θα περιμένω να μαζέψω για 92. Αλλα το κόλλημα το μεγάλο το έχω με το 46.

Dim77 05-10-18 18:32

Βασικά φαίνεται τέλειο, αλλά έχει κάνει καλό πλύσιμο-γυάλισμα (προφανώς) και έχει ολοκαίνουριο δέρμα σε καθίσματα, τιμόνι, λεβιέ.
Δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό.
Μήπως είναι καλύτερα να πάρεις ένα με 15000 ευρώ και να δώσεις 3-4χιλιάρικα να τα κάνεις μόνος σου τα δέρματα κλπ εμφανισιακά θέματα και σε ότι χρώμα θέλεις? (και σου μένουν και 5 χιλιάδες για ανανέωση στα μηχανικά)

Fanatic 05-10-18 19:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dim77 (Μήνυμα 521057)
Βασικά φαίνεται τέλειο, αλλά έχει κάνει καλό πλύσιμο-γυάλισμα (προφανώς) και έχει ολοκαίνουριο δέρμα σε καθίσματα, τιμόνι, λεβιέ.
Δε ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό.
Μήπως είναι καλύτερα να πάρεις ένα με 15000 ευρώ και να δώσεις 3-4χιλιάρικα να τα κάνεις μόνος σου τα δέρματα κλπ εμφανισιακά θέματα και σε ότι χρώμα θέλεις? (και σου μένουν και 5 χιλιάδες για ανανέωση στα μηχανικά)

Δημήτρη εγώ δεν πιστεύω ότι έχει καινούριο δέρμα στα καθίσματα (στο τιμόνι ναι). Σε τέτοια κατάσταση ήταν τα δικά μου στο Ζ4 και σε τέτοια κατάσταση περιπου είναι στο Μ3 που πήρα χωρίς να έχουν αλλαχτεί ποτέ. Και το αμάξι αυτό έχει κοντα στα ίδια χιλιόμετρα. Άμα τα προσέχεις αντέχουν. Απλά 1/10 τα προσέχουν. Αν όντως είναι γνήσια τα χλμ προφανώς δεν ήταν καθημερινό άρα μπορεί να είναι προσεγμένα. Τέλος να σου πω ότι από αυτά που έχω δει αυτά που παίρνεις με 15 θέλουν αλλά 10 τουλαχιστον για να έρθουν σε άριστη κατάσταση και πάλι θα έχουν πάνω από 150.000χλμ.

Dim77 05-10-18 19:28

Στέλιο τι να πώ έτσι μου φαίνεται, δεν έχει ούτε μια γραμμούλα το κάθισμα του οδηγού. Δεν είναι δυνατόν.
Και το τιμόνι είναι ολοκαίνουριο. 0 χλμ, και ο λεβιές.
Τιμόνι μπορώ να σου πώ στα σίγουρα ότι είναι ντυμένο όχι με το αυθεντικό δέρμα που έχει το ολοκαίνουριο τιμόνι της BMW, αλλά με άλλο επίσης πολύ ωραίο (πχ. nappa).

Έτσι μια γνώμη λέω.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:23.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.