BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Ισως το ομορφοτερο Μ3 που εχω δει..... (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=499)

S38B38 Monsta 19-10-04 15:40

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DoctorAbo
Το συγκεκριμένο είναι

- αποτέλεσμα ψυχωτικής προσωπικότητας
(πιθανά μικροτσ_΄_τσουνος ιδιοκτήτης)
- στο δρόμο με ηλιοφάνεια θα στραβώνει τα μάτια οποιουδήποτε οδηγού
- Όντως οι τροχοί φένονται κάπως "μπασμένοι"

Αν σκεφτώ και κάνα άλλο μειωτικό σχόλιο θα το υποβάλλω συμπληρτωματικά.

Α ! ναι..... το αυτοκίνητυο αυτό πρέπει να συμπεριληφθεί στο ΒΜW nightmare

Τι να πω, ο Γιατρός με κάλυψε απόλυτα!

ΑΙΣΧΟΣ!!!

Action Man 19-10-04 15:40

:(
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Το κοκκινο ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυ καλυτερο,ετσι Παντελη????

Ειδικα τωρα που το συνηθησα!

Tasos 19-10-04 16:29

Το αυτοκινητο προοριζεται για showcar και οχι για χρηση στο δρομο, καθως το χρωμα του ειναι κομματακι παρανομο. Προφανως οι θολοι φαινονται εκτος θεσης λογω του υψους του αυτοκινητου. Στις φωτογραφιες δεν φοραει κινητηρα και η αναρτηση του ειναι τερματισμενη πανω.
Το γουστο ειναι καθαρα υποκειμενικο, αλλα το συγκεκριμενο σκοπευει να γυριζει κεφαλια στα shows. Ειναι ηδη παγκοσμιως γνωστο, χωρις να εχει καν τελειοποιηθει. Προοριζεται να λαβει μερος στο αμερικανικο SEMA και προβλεπεται να σαρωσει.
Αν ειχα τα λεφτα να κανω κατι τετοιο, μαλλον θα αγοραζα 3 Porsche, αλλα περι ορεξεως που λενε....

M3MAN 19-10-04 17:21

Μου θυμίζει κάτι αυτοκινητάκια που παίρνω στο γιο μου απο το Jumbo για 2 Ευρώ. Απίστευτο πως ένα μεταλλικό χρώμα κάνει το αμάξι να μοιάζει με πλαστικό.

Αααχχχ! γιατι το χρημα να πηγαινει σε λαθος ατομα;

stef 21-10-04 17:21

Το αμάξι είναι κακάσχημο έτσι όπως τα μούτρα του ιδιοκτήτη του!
Ελεινό!
Χάθηκε ο κόσμος για κάτι προς individual μεριά?
Πάντως avog κάτι σε custom ζάντα δεν θα με χάλαγε καθόλου!
Υπάρχουν μερικές πολύ καλές....

DoctorAbo 21-10-04 17:32

1 Συνημμένο(α)
Εγώ πάντως έχω βρει το μοναδικό χρώμα με το οποίο θα αντάλασσα το δικό μου χρώμα. Δείτε το.

Ripper 21-10-04 21:30

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DoctorAbo
Εγώ πάντως έχω βρει το μοναδικό χρώμα με το οποίο θα αντάλασσα το δικό μου χρώμα. Δείτε το.

Thelis meta na antalaksis kai to diko sou me to diko mou?!?!?! :) xexe

santo 21-10-04 23:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DoctorAbo
Εγώ πάντως έχω βρει το μοναδικό χρώμα με το οποίο θα αντάλασσα το δικό μου χρώμα. Δείτε το.

Γιατρέ μου αυτό είναι αντε για το χρώμα.. αν ξέρει κάποιος να μας πει το όνομα του!! :eek:

stef 22-10-04 02:28

Eπειδή δεν το ξεχωρίζω καλά μήπως είναι avus ή montreal blue?

MPOWER 22-10-04 09:39

Νομίζω οτι δεν είναι κανένα από τα δύο! Βασικά είναι individual έως kara-individual δηλ. μπορεί να είναι και έμπνευση κάποιου βαφέα οπότε δύσκολα θα βρούμε το όνομά του!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:20.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.