BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   Navigation CD/DVD για Ελλάδα; (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=41)

mpikounis 17-05-04 13:52

Navigation CD/DVD για Ελλάδα;
 
Μήπως ξέρει κανείς πότε πρόκειται να υπάρχει διαθέσιμο navigation CD ή DVD για την Ελλάδα;

Από ό,τι έχω ακούσει θα υπάρξει κάποιο που θα περιέχει τις Ολυμπιακές πόλεις το οποίο θα συντηρήσουν μέχρι το Σεπτέμβριο (μετά δεν θα έχει updates) και είναι άγνωστο πότε θα βγεί κανονικό.

Μήπως κάποιος γνωρίζει πότε και απο πού μπορούμε να προμηθευτούμε έστω αυτό το προσωρινό; (κανείς με γνωριμίες στη BMW Hellas ή σε dealer;)

BMW Power 17-05-04 14:15

Έχεις κάνει κάποιο τηλεφώνημα στην BMW? Ξέρεις κάτι και δεν το μοιράζεσαι στο forum? :D

mpikounis 17-05-04 15:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από BMW Power
Έχεις κάνει κάποιο τηλεφώνημα στην BMW? Ξέρεις κάτι και δεν το μοιράζεσαι στο forum? :D

Ναι απο εκει εμαθα αυτα που εγραφα, αλλα δυστυχως δεν εμαθα ποτε και που το προμηθευεσαι...

DUKE 19-05-04 01:08

Είναι ένα θέμα που με απασχολεί κ εμένα...
Απλά το κόβω λίγο δύσκολο για την χώρα μας.
ϊσως στους επόμενους Ολυμπιακούς αγώνες που θα πάρουμε! :eek:
Πάντως εγώ το χρησιμοποίησα το σύστημα το τελυεταίο Σάββατο στην 740 του θείου μου (Αγγλία) και με άφησε καπως άφωνο! ;)

Strax 19-05-04 10:12

Εντυπωσιακό!
 
Πράγματι, όσο άχρηστο και πεταμένα (πολλααά) λεφτά μου φαινόταν στην Ελλάδα, τόσο με εντυπωσίασε σε ένα πρόσφατο ταξίδι στην Ευρώπη, όπου πραγματικά δίνει ρέστα από πολλές απόψεις (Ιδίως όταν σε ενημερώνει για την κίνηση μπροστά και σε στέλνει από εναλλακτική διαδρομή... :cool: )

BMW Power 19-05-04 10:21

To navigation είναι πραγματικά πολύ χρήσιμο αν και εγώ το θεωρούσα περιττό μέχρι που το χρησιμοποίησα γυρνώντας από Γερμανία. Η ελληνική μαγκιά βέβαια του τύπου “real men don’t need instructions” σε συνδυασμό με την τιμή δεν αφήνει και πολλά περιθώρια για να προστεθεί στον εξοπλισμό ενός αυτοκινήτου. :p

aVog 22-07-04 08:54

Παίδες μήπως έχουμε κανένα νέο με το ζήτημα του dvd για το NAVI. Έχω αδιασταυρωτες πληροφοριες οτι έχει εκδοθεί το πειραματικό με τις ολυμπιακές πόλεις. Αν ναι πρέπει να βάλω DVD της BMW η αρκεί ένα της αγοράς απο αυτά που παίζουν και οι υπόλοιποι?

dkorkont 23-07-04 10:20

Εχει κυκλοφορήσει και πουλιέται ήδη για την Αθήνα και κάποιες άλλες πόλεις από την TELEATLAS. Τιμή περίπου 174 €. ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν κάνει για το σύστημα της BMW αλλά για MERCEDES, FORD, AUDI & VW, καθώς και για συστήματα BLAUPUNKT. :mad:

BMW Power 23-07-04 13:15

Δηλαδή μόνο για τα ταξί το βγάλανε????? :D :D :D

Strax 23-07-04 13:26

Κάποιος μου έλεγε ότι εκτελωνίζονται αρκετά νέα 5αρια diesel για ταξί! Ξέρει κανείς αν ισχύει?


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:49.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.