BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=79)
-   -   προγραμμα η οχι (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=24984)

bmw pleasure 15-05-10 19:31

προγραμμα η οχι
 
εχω μια μπεμπα 318ι ε36 και θελω να αυξησω την ιπποδυναμη της να βα λω προγραμμα τι λετε και εσεις? ευχαριστω απαντηση καποιος?

dimtz 15-05-10 19:40

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bmw pleasure (Μήνυμα 380547)
εχω μια μπεμπα 318ι ε36 και θελω να αυξησω την ιπποδυναμη της να βα λω προγραμμα τι λετε και εσεις? ευχαριστω απαντηση καποιος?

πεταμενα λεφτα φιλε μου οτι και να κανεις με προγραμματα και τετοια μονο η ιδεα σου θα ανεβει, αποψη μου να κανεις μια καλη μετατροπη και τελος(κινητηρα-τουρμπινα κλπ) ολα τ αλλα ειναι μπαρουφες

dimis_gr 15-05-10 19:50

μπορείς να κοιτάξεις κάτι σε ετοιματζίδικο πρόγραμμα, από καμιά εταιρεία. Ξέρω μια εταιρεία από την οποία έχω κανα 2 γνωστούς που βάλανε και είναι πολύ ικανοποιημένοι. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφέρω όνομα μήπως και θεωρηθεί διαφήμηση.

sak1100 16-05-10 09:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimis_gr (Μήνυμα 380551)
μπορείς να κοιτάξεις κάτι σε ετοιματζίδικο πρόγραμμα, από καμιά εταιρεία. Ξέρω μια εταιρεία από την οποία έχω κανα 2 γνωστούς που βάλανε και είναι πολύ ικανοποιημένοι. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφέρω όνομα μήπως και θεωρηθεί διαφήμηση.

στειλε μου pm φιλε μου γιατι και γω ενδιαφέρομαι για πρόγραμμα

bimmer-corfu 17-05-10 15:19

φίλε όπως ανέφερε και ο dimtz είναι πεταμένα λεφτά

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ 17-05-10 20:00

Κοροιδευουν οι αλητες οτι ταχα κατι εχουν κανει .....τιποτα μακρια....τη πατισα αλλα πηρα τα λεφτα μου πισω και του το αποδειξα στο δυναμομετρο του POWER μου ελεγε οτι δεν ειναι δυνατον κλπ...κλπ μακρια.:smokin:

dimis_gr 17-05-10 20:19

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ (Μήνυμα 380946)
Κοροιδευουν οι αλητες οτι ταχα κατι εχουν κανει .....τιποτα μακρια....τη πατισα αλλα πηρα τα λεφτα μου πισω και του το αποδειξα στο δυναμομετρο του POWER μου ελεγε οτι δεν ειναι δυνατον κλπ...κλπ μακρια.:smokin:


για πιο ακριβώς πράγμα? ή γενικά για όλα τα προγράμματα? γιατί και γω είμαι ένας ο οποίος θέλει να βάλει πρόγραμμα. Βοήθησε μας για να μην πέσουμε και εμείς θύματα

E36 RULES!! 17-05-10 20:34

Ένα προγραμμα σε συνδιασμό με κατάλληλη εισαγωγή και εξαγωγή κάτι θα κάνει... Ίσως να μην υπαρξει διαφορά απολυτης ιπποδύναμης (πχ απο 115 σε 120 αλογα -τα νουμερα τα γραφω καθαρά για παραδειγμα) αλλά ένα σωστό πρόγραμμα θα βελτιώσει την καμπύλη ιπποδύναμης και ροπής, ετσι ώστε πχ εκει που το μοτερ εχει 60 αλογα ισως μετα να εχει 70, 80...

sciroccoR 17-05-10 21:49

το προγραμμα θα σου δωσει αρκετη ροπη χαμηλα και ειναι λυση για 7-8 ιππους...τιποτα σπουδαιο αλλα αν το παρεις φτηνα ειναι οκ...δεν συμφωνω οτι ειναι πεταμενα λεφτα

sak1100 18-05-10 00:08

εξω τα προγραμματα απ'οτι βλεπω εχουν γυρω στα 300 ευρω, εδω τι τιμες εχουν?εχει βαλει κανεις σε 320 Ε90 να μας πει εντυπωσεις?


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:34.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.