BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=99)
-   -   320is powered by S50 B30 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=22758)

TSAF 04-12-09 14:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 (Μήνυμα 347346)
Πολυ καλο.........
Ειναι αλλο πραμα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Το οχημα αυτο υπηρχε στα βριλησσια...??????

οχι αλλα ξερω πιο λες αυτο που ηταν στα Βριλησσια. Εκεινο αγοραστηκε απο εναν παιδικο μου φιλο ο οποιος του εβγαλε το s14 το διλιτρο που φοραγε και εβαλε και αυτος ενα S50 B30. Αργοτερα το πουλησε σε εναν αλλο φιλο ο οποιος το εβαψε ασπρο και του εβαλε μαυρες ζαντες απο Ε34 Μ5. Τωρα το αυτοκινητο ειναι ασπρο με μονο 2 bucket μεσα και τιποτα αλλο.

z3 2.2 04-12-09 14:02

Απιθανη η γιαγιακα!!!!!!
Μοτερ που αναστενει και νεκρους και οπως πολυ γουσταρω undercover εμφανιση!!!
Καλοταξιδο και να εισαι καλα να το χαιρεσαι οπως του αξιζει!!!
Πανεμορφο...φτου-φτου!!!

TSAF 04-12-09 14:08

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sm6 (Μήνυμα 347351)
πολυ ωραιο δημητρη, καλοριζικο...
αν και δεν συμφωνω με αλλαγες κινητηρων, πιστευω θα ειχες τους λογους σου...

αφου με ξερεις ποσο ψειρας ειμαι ρε φιλε. Το μοτερ ειναι απλα τελεια μεσα. Με σωστες βασεις απο Αμερικη με ολα τα πραγματα οπως πρεπει να ειναι. Δεν εχουμε αφησει τιποτα στην τυχη.

kanonas M3 04-12-09 14:11

καλοριζικο φιλε μου πιστευω οτι θα το χαρεις πραγματικα.

saikoE39 04-12-09 14:13

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TSAF (Μήνυμα 347352)
οχι αλλα ξερω πιο λες αυτο που ηταν στα Βριλησσια. Εκεινο αγοραστηκε απο εναν παιδικο μου φιλο ο οποιος του εβγαλε το s14 το διλιτρο που φοραγε και εβαλε και αυτος ενα S50 B30. Αργοτερα το πουλησε σε εναν αλλο φιλο ο οποιος το εβαψε ασπρο και του εβαλε μαυρες ζαντες απο Ε34 Μ5. Τωρα το αυτοκινητο ειναι ασπρο με μονο 2 bucket μεσα και τιποτα αλλο.

ηταν ομορφο οχημα...


Ps.μην το βαψεις και εσυ ασπρο.........:drive2:

TSAF 04-12-09 14:19

πραγματικα. Οχι εγω δεν αλλαζω χρωματα στα αυτοκινητα μου.

TSAF 04-12-09 14:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από DaywalkeR (Μήνυμα 347350)
Καλοριζικο και καλοταξιδο φιλε ΤΣΑΦ ολα τα λεφτα :cheers:

ΥΓ. Ρε παιδια τα σαλονια που τα βρισκετε, θα αρρωστησω, εχω φαει ολη την βορεια Ελλαδα για να βρω και δεν εχει κανενας τιποτα

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Τα παντα υπαρχουν απο Γερμανια η Αγγλια.

Mike_gr 04-12-09 14:28

καταπληκτικο μεσα και εξω.καλοταξιδο,πρεπει να πηγαινει σφαιρα..

TSAF 04-12-09 14:29

ναι ειναι αρκετα γρηγορο, εχει κανει και ο Μακης τα δικα του μεσα και παει παρα πολυ καλα.

Fairytale 04-12-09 14:40

Το θέμα μεταφέρθηκε στην ενότητα "Παρουσιάσεις Αυτοκινήτων Μελών" που του ταιριάζει περισσότερο.
Μπράβο ολοκληρωμένη δουλειά !!!
Πότε υπολογίζεις να αρχίσεις να θεωρείς το Ε36 κλασσικό μοντέλο για να ασχοληθείς και με ένα τέτοιο καλλιτέχνη; Όταν το περάσει και η BMW στο TIS στα κλασσικά;
C U out there


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:38.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.