BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=99)
-   -   M3 E30 CECOTTO EDITION (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=28958)

stef 05-11-11 20:53

Πολύ όμορφο
Υαλοκαθαριστήρες στα φανάρια βάλε!!!

KAZA 05-11-11 23:07

Τώρα μάλιστα αρχηγέ μου! :dblthumb2 Να την χαίρεσαι την κούκλα σου καλές βόλτες να έχεις!
Βάλε και εσωτερικό για να μας αποτελειώσεις και πες το παλικάρι στο πλυντήριο την επόμενη φορά που θα το πλύνει να είναι με επίσημο ένδυμα να έχει εξομολογηθεί να έχει κοινωνήσει γιατί κολάζει η μπουμπούκα σου!

dimitris 029/505 06-11-11 11:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από KAZA (Μήνυμα 445298)
πες το παλικάρι στο πλυντήριο την επόμενη φορά που θα το πλύνει να είναι με επίσημο ένδυμα να έχει εξομολογηθεί να έχει κοινωνήσει γιατί κολάζει η μπουμπούκα σου!

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Vasilis M3 06-11-11 12:01

Πανέμορφο!!!

Με 2-3 μικροεπεμβάσεις έχει μεταμορφωθεί το αμάξι προς το καλύτερο!!!

Μπράβο!

:useless:

*Stef έχει υαλοκαθαριστήρες στα φανάρια :D

dimitris 029/505 06-11-11 12:04

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stef (Μήνυμα 445293)
Πολύ όμορφο
Υαλοκαθαριστήρες στα φανάρια βάλε!!!

Εχει.....:dblthumb2

dimitris 029/505 06-11-11 12:16

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από M3 E30 89' (Μήνυμα 445343)
Πανέμορφο!!!

Με 2-3 μικροεπεμβάσεις έχει μεταμορφωθεί το αμάξι προς το καλύτερο!!!

Μπράβο!

:useless:

*Stef έχει υαλοκαθαριστήρες στα φανάρια :D

Αντε να τελειωσουμε ολοι μας τα μαζεματακια και να κανονισουμε καμια συναντησουλα!!!!!Να τα βαλουμε διπλα διπλα και να βγαλουμε απειρες φωτο!!!!Alpaneras ,Lunatic ,Νοτης-Βασιλης ,Τσεκοτοπουλος (:rofl2:) και οποιος αλλος Ε30αρης θελει και να τουμπανιασει ο τοπος!!!!!!Συμφωνω......:useless:

stef 06-11-11 17:55

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris 029/505 (Μήνυμα 445344)
Εχει.....:dblthumb2

Sorry εγώ δεν τα πρόσεξα καλά...

m_power_lunatic 07-11-11 20:47

!!!!!!
 
Στα δικα μου γουστα και ματια,μια (1) κοκκινη M3 E30 Cecotto ειναι κατι μεταξυ του Αγ.Δισκοποτηρου και δεν ξερω και εγω και τι αλλο (θα μας καψει ο θεος).....Δημητρη το αμαξι με 1-2 πινελιες θα ειναι απιστευτο πραγματικα,το λατρευω αυτο το χρωμα στην Μ3 Ε30.

Επισης Δημητρη,με την ησυχια σου οταν θα καθαριζεις τις κουτες βαζε φωτο για να σου λεμε τι ειναι το καθε κομματι που εχεις ωστε αν σου λειπει κατι να το βελεις στη σωστη του θεση ή να το πακεταρεις και να γραψεις απεξω απο την συσκευασια τι ειναι το καθενα.

Κατι τελευταιο για την Κυρια Τσεκοτοπουλου.....βαλε το μαυρο λαστιχο αναμεσα στο πανω μερος του μπροστα προφυλακτηρα και το κατω μερος της μασκας για να κλεισει το κενο.

Αντε και καλη αρχη!!!!!:yippee:

dimitris 029/505 08-11-11 17:13

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic (Μήνυμα 445476)
Κατι τελευταιο για την Κυρια Τσεκοτοπουλου.....βαλε το μαυρο λαστιχο αναμεσα στο πανω μερος του μπροστα προφυλακτηρα και το κατω μερος της μασκας

Tη μερα που πηγα να παραλαβω τα καπακια απο τις ζαντες καταλαβα οτι θα επρεπε να ειχα παραγγειλει και το εν λογω λαστιχο.....και το παρηγγειλα!!!!Το παλικαρι εκει τρελαθηκε...:bugeye: "ρε παλαβε γυμνασια μας κανεις? τωρα ηρθε η παραγγελια απο πανω ,δεν μπορουσες να το ελεγες και να το φερναμε μαζι με τα καπακια????" .Τελος παντων πιστευω μεσα στην αλλη βδομαδα θα το εχω ,απλως θα μπει μαζι με τη μαυρη ριγα οταν βαψω τον προφυλακτηρα!!!

alpaneras 14-11-11 08:53

Δημήτρη τα σπάει το αμάξι σου!!!!:rockon: !!!!
Πολύ ωραίο!!!!! Ναι άντε να κανονίσουμε καμμιά συνάντηση, εγώ όπου ναναι έτοιμος θα είμαι!!

Εγώ πάντως δεν θα έδινα τη χαρά στον Πακιστανό να το πλύνει, θα το έκανα μόνος μου με μπόλικη λεπτομέρεια!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:58.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.