BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   Ε92 Προφυλακτήρας M pack (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=19478)

bimmer-corfu 13-05-09 14:19

Ε92 Προφυλακτήρας M pack
 
Καλησπέρα παίδες,
βλέπω προφυλακτήρες Μ pack για Ε92 στο ebay.co.uk σε τιμές τις πλάκας και ίσως χτυπήσω κανέναν για μπροστά.

Τα πρόβληματα μου είναι α)μήπως μπλέξω που είναι απο δεξιοτίμονο? (αν και λογικά δεν έχει σχέση) και β)έχουν πλέγμα τα M pack στις εισαγωγές του προφυλακτήρα? αν ναι τι χρώμα πρέπει να είναι σε space grey αμάξι? Πραγματικά δεν υπάρχει ένα Ε92 Μ pack στη Κέρκυρα που είμαι για να δω!!!

peter79 13-05-09 15:09

Πρόσεχε γιατί νομίζω τα Μ-pack δεν έχουν τις ανοιγοκλεινόμενες γρίλιες των efficient dynamic.......

:bricks1:

skatzoxoiros 13-05-09 16:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bimmer316 (Μήνυμα 284212)
Καλησπέρα παίδες,
βλέπω προφυλακτήρες Μ pack για Ε92 στο ebay.co.uk σε τιμές τις πλάκας και ίσως χτυπήσω κανέναν για μπροστά.

Τα πρόβληματα μου είναι α)μήπως μπλέξω που είναι απο δεξιοτίμονο? (αν και λογικά δεν έχει σχέση) και β)έχουν πλέγμα τα M pack στις εισαγωγές του προφυλακτήρα? αν ναι τι χρώμα πρέπει να είναι σε space grey αμάξι? Πραγματικά δεν υπάρχει ένα Ε92 Μ pack στη Κέρκυρα που είμαι για να δω!!!

Φίλε το έχω ψάξει και εγώ το θέμα για το δικό μου....

Εκτός απο τους προφυλακτήρες θα χρειαστείς και άλλους προβολείς ομίχλης, και οι γρίλιες είναι ξεχωριστά... Το πλέγμα είναι μάυρο χρώμα, σε όλα τα χρώματα των αυτοκινητων. Επίσης έχε υπόψην σου πως οι γρίλιες που ανοιγοκλείνουν που λέει ο peter παρακάτω θα αφαιρεθούν τελείως

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από peter79 (Μήνυμα 284224)
Πρόσεχε γιατί νομίζω τα Μ-pack δεν έχουν τις ανοιγοκλεινόμενες γρίλιες των efficient dynamic.......

Για μένα καλύτερα να μην υπάρχουν οι γρίλιες φίλε μου... Στο δικό μου πολλές φορές έχω σκεφτεί να τις αφαιρέσω ή να τις πειράξω να είναι μόνιμα ανοικτές να παίρνει αέρα η μηχανή. Πέρισυ όλο το καλοκαίρι οι γρίλιες μου άνοιξαν ελάχιστες φορές και πάνω στο καπό μου τηγάνιζες αυγό. (είναι φυσιολογικό κατα την BMW)

bimmer-corfu 13-05-09 17:31

ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!

Konstantinos335i coupe 13-05-09 18:07

Παιδια για εξηγηστε μου και εμενα γιατι σκεφτομουν για τα τα m-technic tis schnitzer που ειναι λιγο διαφορετικα απτα απλα σποιλερ της schnitzer για ε92.Επισης για εξηγηστε μου:
ανοιγομενες γριλιες? δηλαδη ανοιγει μπροστα για να αεριζετε?
θελει και αλλουσ προβολεις και γριλιες?
ειναι το πακετο M to ιδιο με της schnitzer η΄τα μπερδεψα?

bimmer-corfu 13-05-09 18:14

Όχι άλλο το M της BMW και άλλο της schnitzer

Μπες πχ στο www.bmw.de πάτα πάνω πάνω 3, μετά coupe, και μετά 360 visualisierung και μετά M Sportpaket και θα δεις της BMW
Της schnitzer λογικά θα μπορείς να το δεις στο site της

Zer0cooL 13-05-09 19:06

bimmer316 αν βρεις M-Pack προφυλακτηρες μπρος πισω θα ελεγα (αλλα και μπρος για αρχη καλα ειναι...), και σε καλη τιμη να τους χτυπησεις!!! Δινει μια αγρια ομορφια στο αμαξι, και πιστευω οτι του πανε πολυ...Κι εγω αν δεν το περνα μαμα Μ πακετο, θα ηταν απ τα πρωτα πραγματα που θα κοιταγα...
Οσο γι αυτο με τις γριριες, εμενα προσωπικα δε με πολυνοιαζει κιολας...Εξαλλου ολα για την εμφανιση τα κανουμε...! Αντε καλα μπαξιματα!

bimmer-corfu 13-05-09 19:50

Ευχαριστώ!
Εγώ δεν πήρα M pack μόνο και μόνο γιατί είναι σε τραγική κατάσταση οι δρόμοι στο μέρος μου. Ακόμα και με τη νορμάλ ανάρτηση με 17άρες φρικάρω πολλές φορές...
Κατά τα άλλα M pack και μάλιστα σε λευκό μου αρέσουν απίστευτα!

Τους προφυλακτήρες τους δίνουν μεταχειρισμένους σε καλή κατάσταση 100 Λίρες μόνο τον εμπρος ή 170 εμπρός και πίσω αλλά οι περισσότεροι πωλητές δεν στέλνουν Ελλάδα τόσο μεγάλο αντικείμενο. Θα βρω όμως που θα πάει...

Zer0cooL 13-05-09 20:02

Μονο τοσο???
Μπαξτους μπαξτους!!!Θα ανεβεις σε εμφανιση...Οχι πως δεν ειναι κουκλα και μαμα η Ε92...

peter79 14-05-09 09:22

Αν θες πάντως από ebay Γερμανία θα βρείς FULL κιτ Μ γνήσιο καινούργιο στα 850-900 Ευρώ.

τι άλλο θες......


:love:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:45.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.