BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Σειρά 3 - Γενικά Θέματα (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=77)
-   -   ΚΛΟΠΗ Ε46 CI (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=28126)

dionisisM3 25-05-11 20:07

ΚΛΟΠΗ Ε46 CI
 
καλησπερα παιδια εκλαπη πριν 1 ωρα στο σουπερπαρκετ LIDL στην μεταμορφωση το αυτοκινητο της αδερφης μου bmw e46 316ci facelift χρωμα γκρι σκουρο με αριθμο IEH-4248 το αυτοκινητο ειναι σε εργοστασιακη μορφη με 17αρες ζαντες mpack φερει στην πινακιδα πλαισιο περατινοςsevice . αν δει καποιος κατι ας ενημερωσει την αμεση δραση μονο τηλ 100 . για τον λογο οτι την κατεβασαν κατω με οπλο και της το πηραν.

φιλικα διονυσης

ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΤΟ AMAΞΙ ΕΙΝΑΙ FACELIFT

alf 25-05-11 20:40

Απίστευτα σκηνικα για Ελλάδα..
Ευτυχώς όλα καλά με την αδερφή σου
Εύχομαι να τους βρουνε τους $#@$#@%$^%....

RallyArt 25-05-11 22:16

Τι λε ρε φιλαράκι;
Καλά εχουμε ξεφύγει τελείως.......
Ελπίζω να είχες ασφαλισμένο κλοπη!
Να είναι το τελευταίο κακό ρε μαν.

Straight six 25-05-11 22:19

τι γινετε εδω ρε??.... μακαρι να βρεθει φιλε μ και αυτοι να πληρωσουν!

Lambros 25-05-11 22:40

Η κατάσταση έχει αρχίσει και ξεφεύγει επικίνδυνα...έχουν αποθρασυνθεί πλήρως..σε λίγο θα φοβόμαστε να βγούμε από τα σπίτια μας.

R-load 25-05-11 23:41

..κριμα φιλε μ..ειλικρινα..
σε λιγο ετσι οπως παμε θα κυκλοφορουμε λες κ παμε για κυνηγι..
..ετσι θα μας καταντησουν...

ThaNOS E46coupe 25-05-11 23:53

φιλε μου λυπαμαι και ταυτοχρονα νευριαζω αφανταστα. Το αμαξι θα βρεθει παντως. Το πολυ σε τρεις ημερες. Τα τσακαλια σιγουρα δεν το εκλεψαν για να το πουλησουν. Ειμαι σιγουρος οτι το εκαναν γιατι ζητουσαν μεσο διαφυγης. Ναι χαιρεσαι που το κοροτσι ειναι καλα, και ολα τα αλλα προσπαθησε να τα βγαλεις απ το μυαλο σου...απλα κανε λιγο υπομονη και θα το βρειτε...

panose30 26-05-11 00:10

που ειμαστε ρε παιδια πλεον, στο Τεξας??μακαρι να βρεθει...καμερες μεσα στα παρκινγκ του lidl δεν εχει??

ThaNOS E46coupe 26-05-11 00:18

ρε πανουλη και να εχουν, τι θα δουν. Αφου σιγουρα θα φαινονται θολα ολα απο μακρυα...παντως παιδια εχουν ξεφυγει τα πραματα. Εμενα μου ανοιξαν το μαγαζι κατι πρεζακια και μου πηρα καμαι 180αρια ευρω σε κερματα. Αλλα τους επιασαν εχθες, αλλα τα χρηματα μου πηγαν υπερ πατριδος....προσοχη ολοι. Τα ματια σας ανοικτα. Τωρα που δεμ υπαρχει χρημα στη αγορα σκοτωνουν για ενα καρβελι ψωμι. Υπομονη μεχρι να ψοφισουν απ την πεινα , και να μας αφησουν ησυχουςςςς. Το ξερω ειμαι ρατσιστης, αλλα οι συνθηκες με αναγκασαν...συγνωμη αν ειμαι οφ τοπικ...

stelmaniac 26-05-11 05:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe (Μήνυμα 428616)
Ναι χαιρεσαι που το κοροτσι ειναι καλα,...

Ποιο κοροτσι ρε? Το κοριτσι το εκανες κοροτσι???:jumpgirl:


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:18.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.