BMW-Motorsport.gr

BMW-Motorsport.gr (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/index.php)
-   Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/forumdisplay.php?f=52)
-   -   1995 BMW 325 E36 (https://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=14406)

REDNECK 01-07-08 00:55

1995 BMW 325 E36
 
Επειδη βλεπω την Ε92 που εχω παραγγειλει να μου την αργουν πανω απο το τριμηνο που μου υποσχεθηκαν και δεν αντεχω να περιμενω εως τοτε , ειπα να παρω κατι σε αυτο το διαστημα να ξεχαστω :bananasmi
Ετσι μεχρι να ερθει η Ε92 , αλλα κι μετα φυσικα, βρηκα και πηρα μια Ε36 325 .
Το αμαξι ειναι του 95 και ειναι αρκετα δουλεμενο . Το σαλονι θελει ολο να γινει απο την αρχη . Το αυτοκινητο ειναι απιστευτα χαμηλο και βρισκει παντου ! Οι 18αρες ειναι υπερβολη - θα του βαλω τις 17αρες Μ3 Evo που εχω καβατζα και τις 18αρες θα τις πουλησω.
Την εχω μερικες ωρες και λογο του τι δεν προλαβα να την ασφαλισω δεν πηγα πουθενα μακρυα .
Θα ηθελα οσοι εχουν εμπειρια απο τετοιο αυτοκινητο να μου δειξουν μερικα βηματα ετσι ωστε να ξερω που βαδιζω και τι πρεπει να περιμενω απο ενα τετοιο αυτοκινητο με αυτο το μοτερ .
Παντως σαν πρωτη εικονα το αυτοκινητο δειχνει να εχει μπολικη ζωντανια , δυστυχως ομως χωρις μπλοκε διαφορικο , καθιστωντας το αυτοματως μισο αυτοκινητο ...:angryfire
Παρακαλω οσοι γνωριζουν και θελουν να μου δωσουν τα φωτα τους θα τους ακουσω με ενδιαφερον .
Ευχαριστω παιδια !
Μανος.

http://i232.photobucket.com/albums/e...ings/12529.jpg

Geo_3D 01-07-08 01:01

Aπο την στιγμη που ειναι μια αγορα της στιγμης μεχρι να ερθει το καινουργιο,γιατι θες να του ριξεις λεφτα??

SPYROS-MUSIC-CABRIO 01-07-08 01:15

καλοριζικο κ καλοταξιδο(οσο το κρατησεις).τι θες να φτιαξεις?εσωτερικα μοτερ η εξωτερικα εμφανιση?:king:

manosm3 01-07-08 01:15

Tο αυτοκινητο σου ειναι πολυ ομορφο!!!
Τα 25αρια πανε πολυ ωραια!!!
Κατα τη γνωμη μου, αφου θα το κρατησεις λιγο, βαλε χειροποιητη εξατμιση απο καταλυτη και πισω + εισαγωγη για να τρελαινεσαι με τον ηχο και τιποτα αλλο!

320 open 01-07-08 01:34

καλόριζικο και καλοταξιδο και αυτο και το μελλοντικο!επειδη εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τον κινητηρα και επειδη ανεφερες και τη λεξη ΜΕΤΑ μηπως θα πρεπει να ψαξεις για ενα μτχ μπλοκε?μετα προγραμμα,εκκεντροφορους,κτλ εξαρταται που θες να το φτασεις........

MTerry 01-07-08 07:53

Να το χαρείς με ΥΓΕΙΑ !!!
Το 325 (Ε36 '91-4πορτο) ηταν το καλύτερο αυτοκίνητο που ειχα ποτέ !
Απουσία ηλεκτρονικών συστημάτων , ειχε οδηγική ευχαρίστηση.
Εκεί πρέπει να εστιάσεις. Αν λοιπον εχει τα υπόλοιπα καλουδια... ΜΠΛΟΚΕ, ΜΠΛΟΚΕ, ΜΠΛΟΚΕ...

Τι αλλο να ευχηθώ... Καλές πλαγιολισθησεις !!!!!

REDNECK 01-07-08 09:45

Μαλλον θα την κρατησω και μετα γιατι αρεσει και στην γυναικα πολυ .
Μπλοκε οπωσδηποτε παιδια και αν εχει καποιος να μου προτεινει κατι , ευχαριστως !
Τωρα απο εξατμιση δεν θελω να βαλω αλλη επανω λογο του οτι θα βαζω και το μωρο μεσα , αργοτερα βλεπουμε.
Οντως ηταν αγορα της στιγμης , μαλλον ερωτα θα ελεγα καλυτερα, αλλα δεν μετανοιωνω , συνηθως οτι αγοραζω ετσι μου βγαινει καλο !
Με σαλονι εχει καποιος να μου προτεινει κατι ? Σε μτχ και οχι της Μ3 και τα πλαιινα οπωσδηποτε , ειναι σαν βομβαρδισμενο μεσα !
Επισης ακουστε και το πιο αστειο ολων ....
ΚΟΝΤΕΡ 89,600ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ χαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαααα
πιθανον 389.000 χαχαχαχχααα
Ξεκινωντας θα ηθελα να μου λεγατε τι λαδια να του βαλω και τι μπλοκε πρεπει να βρω !
Επισης αν δεν εχουν αντιρρηση οι διαχειριστες θα ηθελα να ανεβαζω φωτος απο το αυτοκινητο σε ολη την πορεια προς την αναγεννηση του ! Φυσικα μεσω Photobucket , δεν θα τρωω χωρο απο το φορουμ μας.
ευχαριστω ,
Μανος.

Aroulis 01-07-08 10:09

koita aderfe an sou aresei k 8eleis n asxoli8eis m auto asxolisou!koita egw epeidh einai 325 tha proteina gia 18ares 225/45/18 bros pisw!twra ama theleis n baleis 17ares k auth einai kalh idea alla 8elei prosoxh meta kati dld 225/50/17 k pisw 235 8a tan kalh idea gia 17aria se 325!alla n ksereis epeidh exei o kollitos mou h kaliterh fash einai 225/45/18!pes mou ti anarthsh foraei mhpws foraei poli xamhla elathria 4.5 pontous!an einai etsi bale 3 pontous k tha vreis tin ygeia sou k tha douleuei k swsta h anarthsh!(anarthsas eimai)!ta leme file mou

Aroulis 01-07-08 10:11

ama matheis k xwris bloke n min kaneis to amaksi sou n kanei diaforiko tha deis tote oti to bloke einai mia mlk k mish apla 8elei prosoxh

Dimzan 01-07-08 10:17

ρε φιλε διαβασε του κανονες (γραφουμε ελληνικα, χαιρεταμε πρωτα...) ας σβησει καποιος το μηνυμα μου..


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:57.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.