Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #77  
Παλιά 20-03-09, 08:15
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
και να επανελθω εις το κοινο....το οποιο οφειλω να ενημερωσω και γω για την βολτα-εμπειρια μου με το αυτοκινητο του συναγωνιστη Vanvic....οφειλα να χαλαρωσω το κορμι μου μετα την λουκανικομαχια-κοτσομαχια-μιλφειγομαχια που ελαβε χωρα στο αγαπημενο χωρο πια του αλλου συναγωνιστη tatamcafe.....αλλα πανω απο ολα επρεπε να ηρεμησω την αδραναλινη και την υπερενταση που με πλυμμηρισε ολοκληρο και να αναπολυσω αυτα που εζησα ....τις λιγες στιγμες με τον Βαγγελη και το κτηνος του!!!
Ζητωντας λοιπον απο τον Vanvic λιγες στιγμες ευτυχιας,ηρθε η στιγμη που μετα απο το πολυ φαι στον προαναφερομενο ταμταμ,επιθυμουσα να....ρευτω για να χωνεψω!Τι καλυτερο λοιπον απο ενα.......τσαγακι!
Βγαινουμε απο το μαγαζι και μπαινουμε στο κτηνος.....αναρωτιεμαι ....να παρω τα pampers μαζι που ειχα γυρνωντας απο Θεσσαλονικη....ή να το παιξω οσο πιο ψυχραιμος γινεται!Αντε ρε λεω....2 μετρα παλικαρι....παλιοκαλαματιανε....σιγα τα αυγα...θα δεθεις και θα το απολαυσεις...αλλωστε δεν ειναι δικο σου για να κατουρηθεις απο την χαρα σου!!!Εκρινα λαθος ομως....δεν ηταν η χαρα της κατοχης αυτου του αυτοκινητου που θα με εκανε να χρειαστω τα εν λογω pampers.....αλλα τα πρωτογνωρα συναισθηματα που ενιωσα σαν συνοδηγος σ αυτο!Ο Βαγγελης....χιλια ευγε και για το αυτοκινητο αλλα και για το...πιλοταρισμα!Χαλαροι λοιπον και δεμενοι με τις ζωνες μας...μαλλον πρεπει να βαλεις 4ων σημειων Βαγγελακη.....πηγαιναμε προς την Λεωφορο Κυμης και για να ζεσταθει το εργαλειο αλλα και για να βρουμε το αναλογο ανοιγμα για να ξαμολυσει τα αλογα του το Ζ3 μας.....πρωτη εντυπωση στα ανοιγματα μεχρι το επομενο διαζωμα.... κενο....αφωνος και επειτα ΠΩΠΩΠΩ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ......ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΒΑΓΓΕΛΗ?????(σορυ για το μαλακας Βαγγελη μου....αυτο μου βγηκε....μαζι με αλλα πραγματακια που απεδειξαν οτι ....επρεπε να παρω pampers μαζι μου).Φτανοντας στο διαζωμα επιστροφης για το αντιθετο ρευμα...βλεπω το χαμογογελο ευχαριστησης απο την αντιδραση μου στον Βαγγελη.....να πλαταινει,σαν ενος παιδιου που του δινουν το ωραιοτερο παιχνιδι του κοσμου....Τι ηταν ρε παιδια...?Δυο κολοφτιαγμενα RENAULT MEGANE (τελευταιας γενιας) με 2 παλικαρια μεσα το ενα και ενα το αλλο και τεσταραν απο διαζωμα σε διαζωμα τα αυτοκινητα τους....προφανως φιλοι!!!Κανουμε την αναστροφη λοιπον ....και περιμενα απο που θα μου ερθει βλεποντας το σατανικο πλεον χαμογελο του Βαγγελη και ακουγοντας τα αλλεπαληλα βρυχητα του λιονταριου του.......Προχωρουν 2 τουλαχιστον καροτσες τα Renault ...και βγαζοντας το αριστερο χερι ο οδηγος του δεξιου Renault και κατεβαζοντας το ...σηματοδοτειται η εκκινηση της συγκρισης μεταξυ των....να σημειωσω οτι καταλαβαν οτι θελαμε να συμμετασχουμε και εμεις αλλα προφανως δεν ιδρωσε το αυτι τους γνωριζοντας και κερνοντας τσαγια σε αλλους και αλλους.....ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ......ΤΣΙΣΑ-ΚΑΚΑ,ΤΣΙΣΑ-ΚΑΚΑ με πηγε......τους αφηνει αλλη μια καροτσα ο Βαγγελης και.....ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ!!!!!!Πρεπει να πιασαμε.......και τα 2G!!!!!Πλακα κανω βεβαια...δεν γνωριζω απ αυτα....αυτο που γνωριζω ειναι αυτο που βιωσα.....Τα RENAULT να αγκομαχουν και ο Βαγγελης με το θεριο του να θελει να τα καβαλησει.....σε δευτερολεπτα....!!!!!Καταφερα παιρνοντας του να αναφωνησω παλι.....ΠΩΠΩΠΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!!!!(σορυ και παλι Βαγγελη) και να σκυψω λιγο να κοιταξω το καθρεπτη του συνοδηγου για να δω ποοοοοοοοσο πισω ειχαν μεινει τα παλικαρια.....με την σοβαροτατη απορια στο μυαλο μου...πως θα σταματησουμε ΘΕΕ ΜΟΥ?????Εχω μια κορουλα πλεον....ΒΟΗΘΑ ΜΑΣ!!!Δεν χρειαστηκε να βαλει το χερι του ομως...τσαμπα Τον ξυπνησα τετοια ωρα......τα φρενα του κτηνους χωρις κοπο σχεδον το ακινητοποιησαν αμμεσα!!!!Φιου.......σκεφτομαι αρκετα για σημερα.....ο Βαγγελης σαν μωρο παιδι ομως......Σελω και αλλο......(γμτ μου).Παλι αναστροφη στο διαζωμα οπου προκαλοντας τα παλικαρια μας λιγο...τα περιμεναμε στην αναστροφη.....ερχονται λοιπον στο φαναρι διπλα μας...κορναρουν και κατεβαζουν παραθυρα για να μαθουν τι κρυβουμε κατω.....απο τα παντελονια μας!!!!!Ειχαμε ξελιγωθει στα γελια με τον Βαγγελη....η ικανοποιηση μας και ποσο μαλλον του ιδιοκτητη ξεχειλιζε.....αφου απαντησε εναν 3λιτρο με κομπρεσσορα ...τα παλικαρια ξαναδοκιμαζουν την τυχη τους.......πολυ πιθανον να ΤΡΟΜΑΞΑΝ στην επαναληψη αφου το αποτελεσμα μια απο τα ιδια.......ικανοποιηση και χαμογελα μεχρις εσχατων απο εμας.....Το καλυτερο??????????Ερχεται στην τριτη επαναληψη που γυρνοντας στο διαζωμα....μας πλευριζουν και μας ζητουν ευγενικα......Ρε παιδια αφηστε μας να τα παμε λιγο μονοι μας......ελεος......!!!!Χαχαχαχαχαχαχα....τι αλλο θα σου φτιαχνε καλυτερα την βραδια απο το να ακους καποιους γρηγορους οτι τους αποσυντονιζεις-ξεφτιλιζεις και θα ηθελαν να σεβαστεις οτι δεν μπορουν να σε ακολουθησουν καν...και καλο θα ταν να τους αφησεις στην ησυχια τους!!!!Καληνυχτα λοιπον παιδια......ξεκινωντας 3 φορα και αφηνοντας καμποσα τσαγια για την χωνεψη!!!!!!
Πλεον με τον δρομο της επιστροφης τα λογια ηταν περριτα!
Πηγαμε παλι στο μαγαζι του συναγωνιστη ταμταμ οπου περιμενε σειρα για βολτα απο αλλους συναγωνιστες καθως και μια φιλικη-κλαμπικη κοντρα-συγκριση μεταξυ του θεριου και ενος Μ3.
Το αποτελεσμα και εκει δικαιωσε τον Vanvic και το ολο του project!Φανερα πρωτος με το θεριο και απο το Μ3.......και σε δευτερες και σε τριτες...τωρα να σας πω μια καροτσα....δυο καροτσες.....δυστυχως δεν μπορουσα να πλησιασω τοσο κοντα για να ειμαι απολυτος!!

Αυτα φιλοι και συναγωνιστες.......Ευγε μια ακομη φορα Βαγγελη...να σαι καλα να το χαιρεσαι και να κερνας οσο και οποτε θες!!!

σημειωση......respect στο κοκκινο διαολακι του GEO 3D!Φιλε Γιωργο μετα απο καθε συναντηση εισαι ολο και πιο πολυ στην καρδια μου......ευχομαι να το κανεις πιο γρηγορο ακομα....και ας με περασεις!!!!!.....πλακα κανω ...γιατι τα περνεις και σοβαρα εσυ!!!!

Α....φιλε Βαγγελη....αν σου λερωσα το καθισμα λυπαμαι......στειλε μου το λογαριασμο...αυτες οι συγκινησεις πληρωνονται!!!!!

Καλη συνεχεια σε ολους!!!!!
Απάντηση με παράθεση