Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #77  
Παλιά 26-07-13, 15:47
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από koutrouj Εμφάνιση μηνυμάτων
Αχ ..... Μερικές φορές νιώθω τόσο μα τόσο χαζος που κάνω το λάθος και εμπιστεύομαι κάποια άτομα ! Οταν αγόρασα το Τροπετο της μετατροπής μου είχε τά πάντα πάνω του και μαζί είχε και ΑSC και cruise control ! Οταν όμως τα πράγματα μπήκαν στο αμάξι ο ηλεκτρολόγος μου είπε ότι δεν γινόταν να μπει ούτε το asc μα ούτε και το cruise control γιατί ήθελε άλλη καλωδιωση το αμάξι και τα δυο αυτά ειναι αλληλένδετα μεταξύ τους και κάτι αλλά τέτοιου είδους @@ληκια! Μέχρι τώρα μια με το code του obc και μια με αυτά έχω απογοητευτεί πολύ και τελικά δεν ξέρω κ τι άλλο θα βγει στην πορεία ! Φίλε leo328 πόσο τα έχεις βρει τα κίτ που αναφέρεις ;;;;;;
καλα επεσες σε μ.....
με 165ε στα στελνει στην πορτα σου (με μεταφορικα κομπλε).
ζηταει πρωτα λεπτομερεις....ετος κατασκευης,ποιο μοτερ φοραει κ.λ.π. διοτι αναλογα αυτα αλλαζουν και καποια εξαρτηματα π.χ. καλωδιο bowden κ.λ.π.
βασικα τα τεσταρει πρωτα ολα αν δουλευουν με καποιο τροπο πριν τα δωσει και ειναι πολυ συνεργασιμος σε αποριες για τοποθετηση,σου στελνει tracking number κ.λ.π.
οποιος θελει μπορω να του δωσω το e-mail του αμερικλανου...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση