Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 30-05-22, 09:41
Το avatar του χρήστη koutrouj
koutrouj Ο χρήστης koutrouj δεν είναι συνδεδεμένος
E36 Lover
 
Εγγραφή: 06-01-2008
Μηνύματα: 76
koutrouj is on a distinguished road
Καλημέρα καλή εβδομάδα και ευχαριστώ για τον κόπο που κάνεις να μου απαντήσεις. Θα βάλω την εικόνα από την διάγνωση για να καταλάβεις τι εννοώ με τον προ ακαταλαβίστικα σε σχέση με τους λ που όμως έτσι κ αλλιώς αλλάχθηκαν. Τώρα θα σου πω για τα υπόλοιπα. Αν ήταν θεμα υποπίεσης δεν θα ρεταριζε η μηχανη όπως όταν πχ ανοίγεις την τάπα του λαδιού ενώ δουλεύει ; Γιατί εμένα δουλεύει καλά κ με το που την ανοίξεις αμέσως καταλαβαίνεις ότι κάτι έγινε. Δεύτερων καύσιμα δεν μέτρησα η αλήθεια είναι. Για τα μπεκ ο μηχανικός υποστηρίζει ότι αν κατουράνε σου κάνει μπουκώματα στο κρύο η ζεστό κλπ που εμένα δεν κάνει. Τώρα για τα υπόλοιπα που μου έγραψες δεν ξέρω τι παίζει. Θεωρώ βέβαια πως αν ήταν θέμα κρύες λειτουργίας θα είχε κ πιο ψηλά ρελαντί που σε εμένα συμβαίνει το αντίθετο έχει πέσει πιο κάτω από το νορμαλ. Μηχανικός είναι ένας πολύ γνωστός στην Αθήνα εξουσιοδοτημένος BMW και ο ηλεκτρολόγος που είναι εκεί κι έκανε κ την διάγνωση είναι από τα ιδρυτικά μέλη του φόρουμ μας και πολύ φίλος του προέδρου όποτε θεώρησα ότι ξέρουν τι τους γίνεται. Αν έχεις κάποιο Μαγαζι να προτείνεις να πάω πολύ ευχαρίστως.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη koutrouj : 30-05-22 στις 09:54
Απάντηση με παράθεση