Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #142  
Παλιά 25-06-15, 20:57
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fourna7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το ξερα ευχαριστώ για την πληροφορία, απ'οτι είδα η αλλαγή τακακίων ανήκει στις value line εργασίες. Όμως 1) να υποθέσω θα μου βάλουν πάλι τα εργοστασιακά textar που ήδη φοράει ενώ θέλω να τα αποφύγω αφου ferodo-ate είναι καλύτερα και 2) μεταξύ μας όσο value line και να είναι, η εργασία δεν θα κοστίσει 10 ευρώ με τίποτα ωστόσο θα περάσω μια βόλτα από το σπανό αύριο μεθαύριο να ρωτήσω..
Tα γινήσια τακάκια είναι τέλεια για το 99 τοις εκατό των περιπτώσεων.Τα ΑΤΕ είναι το ίδιο πράγμα.
Τώρα για τα Ferodo η προσωπική μου γνώμη είναι πως σίγουρα δεν είναι καλύτερα από τα εργοστασιακά...Τα φοράω τώρα πάνω και 1ον δεν έχουν το αρχικό δάγκωμα των εργοστασιακών και 2ον Κάποιες φορές μου έχουν δώσει την αίσθηση ότι δε θα σταματήσω έγκαιρα...Με τα εργοστασιακά δε συνέβη ποτέ αυτό στα 42000 χιλιόμετρα που έκανα.(τα άλλαξα χωρίς καν να ανάψει λαμπάκι φθοράς και έβγαζαν χαλαρά άλλα 3-4000 χιλιόμετρα).
Προσωπικά ΔΕΝ θα ξαναβάλω ποτέ μη εργοστασιακά τακάκια και δίσκους και ας είναι αρκετά μεγάλη η διαφορά τιμής.
Απάντηση με παράθεση