Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #75  
Παλιά 02-12-09, 09:40
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
το ζητημα εχει ξανασυζητηθει αλλα οι απψεις παντα θα ειναι διαφορετικες.
εγω εχω βαλει ενα φθηνο κιτ σε ε 36,εδω και παραπανω απο ενα χρονο,ρυθμισα τη δεσμη των προβολεων,δε τυφλωνω κανενα(το γνωριζω γιατι παμπολλες φορες ο πατρας μου παιρνει το δικο μου αμαξι και εγω βλεπω σαν οδηγος του δικου του)η δεσμη ΡΥΘΜΙΖΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ και γενικα δεν υπαρχει κανενα,μα κανενα.ξαναλεω κανενα προβλημα.συμφωνω οτι τα ξεονον αποδιδουν καλυτερα οταν ειναι με φαναρια projectors,σεβομαι αυτ που λενε οι συμφορουμιτες οτι υπαρχουν ανικανοι και ανιεοι που τοποθετουν μονοι τους το κιτ(ειναι πανευκολο)και μετα δε ρυθμιζουν εκ νεου τη δεσμη,με αποτελεσμα να τυφλωνουν τους αγιους που μας βλεπουν απο ψηλα.........
αυτα ισχυουν για μενα προσωπικα.να βγαλω τα μαμα μου φαναρια και να βαλω ενα aftermarket φαναρι με projectors δε μου λεει κατι γιατι στα σιγουρα το αλλο φανρα θα ειναι κατωτερης ποιοτητας απο το ικο μου.με τη φωτεινοτητα των ξενον ειμαι ευχαριστημενος και το λεω γιατι επειδη ειμαιμουσικος και δουλευω σε και σε μαγαζια επαρχιας,κανω πολυ δρομο νυχτα σε κουτσοχωρια.ποτε δε προβληματιστηκα,ουε σε συνθηκες βροχης ουτε πουθενα.τωρα αν καποιος με θεωρει λαθος τον προσκαλω να που στειελει ενα μυνημα να μου εξηγησει τους λογους.
Απάντηση με παράθεση