Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 13-02-12, 18:23
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zami Εμφάνιση μηνυμάτων
πετυχα φλεβα!ευχαριστώ πολυ!!
Xαίρομαι! Δεν κανει τιποτα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xx60 Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι από Πάτρα, χειμερινή περίοδο είναι φτηνότερα τα καράβια....αν και τώρα έχουν φτιάξει κοινοπραξία anek & superfast και έχουν μια τιμή... προσπάθησε με Μινωικές είναι φτηνότερα.
Ισχύει αυτό, όντως!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από vmantas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην κολώνεις. Αν θες και χωρίς διόδια πάρε τους Β δρόμους, απλά να έχεις καλό χάρτη και να ξέρεις ότι θα καθυστερήσεις λίγο παραπάνω.
Πάνε κοντά 20 χρόνια από τότε που το'κανα, ήμουν και μόνος μου στο πήγαινε-ελα, στο πήγαινε μια διανυκτέρευση μόνο στη Λυών, στο έλα καρφί από midlands - Ανκόνα, δεν υπήρχε μία για ξενοδοχείο, φοιτητής γαρ.
Ο Ε36rules!! τα λέει πολύ καλά και είναι και updated αυτά που σου λέει.
Α, και με citroen AX 1.1...σήμερα ποιος θα το σκεφτόταν να φύγει με 1100 τέτοιο ταξίδι, καλομάθαμε....
thank you thank you! Καρφι βρε θηριο, πώς άντεξες? Εγώ εχω σκεφτει εναλλακτική, McDonalds στην εθνική (για να εχει και κοσμο και να ειναι ασφαλες), παρκαρισμα και ύπνος μεσα στο αμαξι!

Midlands πού ακριβώς?
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση