Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 14-12-11, 20:45
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmerm Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε ντιμ καλα ειναι να ζηταμε πρωτα εξηγησεις για το υφος καποιου οτι λεει γιατι ο γραπτος λογος προκαλει παρεξηγησεις και δινει λαθος νοημα συατα που λεμε και πως τα λεμε.
μετα την εξηγηση πιο πανω που εδωσα θα καταλαβες και εσυ ποιος ειμαι και πως τα εννοουσα και οτι κανεις και εσυ λαθος στην κριση σου .
και να προσθεσω οτι δεν παραπονεθηκα ουτε διαμαρτυρηθηκα.αποριες εχω. δλδ τι υπαρχει πορτα στο ποιος πρεπει να εχει μπεμπα και πιος οχι?ολοι εδω εχουν αποριες,εδω και εσυ συμμετειχες μαζι μου στο ποστ για τελη και πετρελαια και οικονομια.δεν ειδα να σου λεει κανεις οτι " ρε φιλε αν θες οικονομια και μειωμενα τελη λαθος αμαξι πηρες". ετσι?
απλα δεν εχω αγορασει αυτοκινητο τα τελευταια 17 χρονια και ειμαι εξω απο την αγορα.εσεις ειμαι σιγουρος οτι ειναι το μερακι σας και εχετε αλλαξει πολλα ,συν τα μαστορεματα .εγω μονο τα οδηγουσα λογω δουλειας.
Αγαπητέ bimmerm, δεν κατάλαβα τι σχέση έχει αυτό που γράφεις με το ποστ μου που σου εξηγώ και εγώ γιατί δεν πρέπει να διαμαρτύρεσαι για το πρώορο σέρβις (λαδιών-υγρών φρένων).
Δεν καταλαβαίνω που ''έκρινα'' για να έχω κάνει λάθος.

Για τα υπόλοιπα.
Εννοείται ότι δε χρειάζεται να έχεις BMW για να είσαι μέλος του φόρουμ και να συμμετέχεις.
Δεν χρειάζεται καν να έχεις αυτοκίνητο.
Δεν χρειάζεται καν να έχεις δίπλωμα οδήγησης.
Δεν χρειάζεται να είναι όλοι ''έμπειροι'' (από κάθε άποψη).

Απλά με το καινούριο αυτοκίνητο δε σημαίνει ότι παίρνεις αγκαλιά την αντιπροσωπεία για να σε φροντίζουν (και ας το διαφημίζουν μερικοί)

Συνοψίζοντας τις απορίες.
Για το τιμόνι, δεν παθαίνει τίποτα, αλλά δεν το ζορίζεις στο τέρμα (δεν χρειάζεται άλλωστε).
Αν πήρες το στοκ όχημα με έκπτωση, τι να σου δικαιολογηθούν? Για το πρώορο σέρβις. Μπορείς να σβήσεις την ένδειξη και να πας του χρόνου (αλλά αυτό δε θα δώσει επιπλέον ζωή στα λάδια και τα υγρά φρένων).
Για την διάγνωση, ο καθένας βάζει την τιμή του για κάθε απασχόληση. Αν πας με βλάβη και αναμμένα λαμπάκια φαντάζομαι δεν θα στη χρεώσουν αφού βρουν τη βλάβη που καλύπτεται από την εγγύηση. Εκτός αν σου πούν από την αρχή διαφορετικά. Αν πας έτσι, ε λογικό είναι να στη χρεώσουν.
Για τους πολ/στες, ΑΝ σου συμβεί ρώτα. Συνήθως τους χρεώνουν από ότι κατάλαβα.
Απάντηση με παράθεση