Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 10-01-14, 23:27
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Kανονικά δεν θα έπρεπε να σου απαντάω μιας και είναι προφανές ότι εχθές πάτησες όχι για πλάκα ή για να δοκιμάσεις το αμάξι σου (όπως εγώ και οι πρισσότεροι κάνουμε). Εάν το είχες κάνει απλά σαν δοκιμή του αυτοκινήτου σου ή για χαβαλέ και με καλή διάθεση θα έβγαζες τα συμπεράσματά σου για το αμάξι σου και δεν θα έμπαινες σήμερα πρωί πρωί να γράψεις θέμα στο φόρουμ. Το ότι έγραψες θέμα, στο οποίο με έχεις στολίσει χωρίς να με ξέρεις με διάφορους χαρακτηρισμούς, φαίνεται ότι σκοπός σου ήταν να δημιουργήσεις εντυπώσεις και να συνεχίσεις στο χτύσιμο της λαμπρής σου καριέρας. Θέματα για κόντρες έχεις ανοίξει και σε άλλο φόρουμ...είναι κάτι που συνηθίζεις.

Δεν σε καταλαβαίνω, για ποια συμπεριφορά ξέρεις και από που? Τι υπαινιγμοί είναι αυτοί και από πού και ως πού? Η δική σου συμπεριφορά είναι απαράδεκτη και εχθρική εξ αρχής. Έχεις κολλήσει με το κόμπακτ....με το κόμπακτ πηγαίναμε σταθερά στη μισή καρότσα έως τα 200 χωρίς τάσεις ανοίγματος, δηλαδή μέχρι πόσο έπρεπε να πατήσουμε στις 10 το βράδυ, και τι παραπάνω να δούμε?

Με εσένα είδαμε σε δύο διαδοχικά ανοίγματα μισή με μία καρότσα ως τα 240. Εάν εσύ θες να πιστεύεις ότι στο τρίτο πάτημα έγινε το θαύμα και ξαφνικά μου έκανες 2 κενά....ο κάθε νοήμων αναγνώστης μπορεί να κρίνει.

Αυτά από εμένα. Θα σε παρακαλέσω να μην ξανααναφερθείς προσβλητικά στο πρόσωπό μου, μέχρι στιγμής σε κάθε συνάντηση με τα παιδιά κάνουμε ανοιγματάκια, γελάμε, σχολιάζουμε με σεβασμό ο ένας με τον άλλο και βγάζουμε συμπεράσματα για τα αμάξια μας. Τίποτε άλλο...το κλίμα που έχεις δημιουργήσει είναι κλίμα βούτας και δεν είναι του στιλ μου.

Και γω όταν ανοίξαμε με τον Άγγελο και ήταν κολώνα υπέρ μου, όταν μου είπε ότι τελικά είχε ξεφούσκωτα λάστιχα τον πίστεψα χωρίς αμφιβολίες και σεβάστηκα απόλυτα αυτό που μου είπε γιατί δεν είμαι κακοπροαίρετος και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ άτομα που μου είναι συμπαθή. Αντιθέτως, εσύ με αμφιβητείς σε ότι και να πω, δεν σέβεσαι το λόγο μου, και ήσουν κακοπροαίρετος (όλα αυτά για τη συμπεριφορά μου το μαρτυρούν) από την αρχή.

Ο μόνος λόγος που σου τα γράφω αυτά είναι γιατί μου επιτίθεσαι προσωπικά και το θεμα "φιλικό άνοιγμα" κατευθύαν το ανηγαγες σε ξεκαθάρισμα λογαριασμών που είχες με εμένα χωρίς να με ξέρεις καν....μάλλον σε κομπλεξάρισε το υφος του νικητή που διέκρινες.....(τι άλλο θα ακούσουμε....έλεος!)

Επίσης σε παρακαλώ εκτός από παραφιλολογία, εξηγησέ μας πως κατάργησες τον κόφτη τελικής από το σαζμάν, γιατί είναι φόρουμ και θέλουμε να μάθουμε μιας και μέχρι σήμερα ξέραμε πως αυτό γίνεται μόνο με ecu tuning.

α)μεταξυ αγνωστων (καλη ωρα)και επειτα απο προσκληση-προκληση(κι ας μην ηταν απο σενα προσωπικα) δεν λεγεται δοκιμη.

β)ξαναλεω(βαρεθηκα βασικα) οτι δεν το εκανα με διαθεση, εγινε κατοπιν πιεσης των αλλων διοτι γνωριζω καποια πραγματα παραπανω και επαληθευτηκα.Δεν ειχα καμια καψα να πατησω με 46αρι. Εχω ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ πολλακις.

γ)Δεν νομιζω να ειδες θρεντ για πατημα με παιδι μεσα απο το φορουμ διοτι ολα ηταν σε φιλικο κλιμα παντα και ποτε φαγωμαρα οπως καλη ωρα. Το συγκεκριμενο θρεντ σαφως και ανοιχτηκε καθαρα για να ειπωθουν τα πραγματα ετσι οπως εγιναν και οχι οπως θα ηθελες.
Η καλη διαθεση κοπηκε με το που εκοψες το πατημα για να κρατησεις το αποτελεσμα που σε συμφαιρει 1 καροτσι στα μετρα σου. Ανηφορα γιοκ ντεν παταει που λεμε εμεις βουτισιοι.

δ)δεν ειναι επιθεση, ουτε στολισμα αυτο που σου κανω πιστεψε με. Δεν εχω λογαριασμους τους εχω εξοφλησει ολους δοξα το Θεο.

ε)αφου ειναι φορουμ κι ενδιαφερεσαι να εμπλουτισεις τις γνωσεις της παρεας εδω, να δειξεις λοιπον και τον αναλογο ζηλο ανοιγοντας ενα θρεντακι και εξηγοντας μας 5 πραγματακια εσυ ο γνωστης για το ecu tunning κλπ

ζ)Τον Ξανθοπουλο τον γνωριζεις......;;

η)