Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 19-02-14, 23:52
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από violantos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου. Επειδή έχω ψάξει το θέμα και είμαι γνώστης του θέματος και έχω κάνει τις αναβαθμίσεις χωρίς ψηλό κόστος σου προτείνω τα εξής: Θα κερδίσεις τουλάχιστον 15 άλογα.

1. Air filter K&N 33-2231 (πλένεται κάθε μεγάλο service και δεν αλλάζεται ποτέ, πρέπει να αγοράσεις και τα συντηρητηκά).
2. Bosch Spark plugs platinum +4 part number: 4417 (κάθε 100,000km αλλαγή, και όχι κάθε 20,000 που είναι τα υφιστάμενα) (Bosch FGR7DQP)
3. Λάδι συνθετικό LL01 5W40

Κάνετα και δεν θα το μετανιώσεις. Εγώ έχω το αυτόματο και έχει γίνει "πύραυλος" συγκριτικά πάντα με το πως ήταν αλλά αυξήθηκε και η κατανάλωση. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον έλεγχο MOT. Η αστυνομία δεν θα βρει αλλαγές εάν σε σταματήσουν και όλα επιτρέπονται. Δεν είναι μετατροπή.
Εσυ ειτε κανεις πλακα,ειτε πεταχτηκες με μηχανη του χρονου απο το 1980,οπου οι γνωσεις του Ελληνα για την αυτοκινηση ηταν στο ναδιρ.........Και οι δικιες σου φυσικα.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση