Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 24-09-14, 21:20
Το avatar του χρήστη tsalin
tsalin Ο χρήστης tsalin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-01-2008
Μηνύματα: 274
tsalin will become famous soon enoughtsalin will become famous soon enough
Κοίτα το θέμα είναι ότι το E46 είναι πλέον 2 μοντέλα πίσω, 15 ετών με 230Κ χιλιόμετρα. Αν συνυπολογίσεις ότι κάνω περίπου 20-25Κ/έτος καταλαβαίνεις ότι η ώρα για το βαθύ χέρι στην τσέπη είναι κοντά. Χώρια που έχω αρχίσει να γίνομαι ο καλύτερος φίλος του συνεργείου... και βασικά έχω αρχίσει να μην εμπιστεύομαι το όχημα και αυτό είναι το χειρότερο! Νομίζω ότι ότι παιδικά προβλήματα και να έχει ο άσσος σίγουρα θα είναι λιγότερα από αυτά που ήδη αντιμετωπίζω... Βέβαια από την άλλη έχω ήδη μπάξει κάποια χρήματα και το διπλοσκέφτομαι, γιατί το πιθανότερο στην αλλαγή θα χρειαστεί να τα ξαναμπάξω -όπως δισκόπλακες, ψαλίδια & σινεμπλοκ, καμιά μεσαία τριβή κανένα παγουράκι (ίσως και ψυγείο??) κλπ κλπ κλπ.

Πάντως η τιμή του Ε87 είναι αρκετά καλή -κάτι παραπάνω από 5Κ- για αυτό και το σκέφτομαι... Προφανώς σε αυτά τα χρήματα δεν παίζει κάτι νεότερο, αλλά σε αυτή τη φάση δεν θέλω να πάω σε κάτι παραπάνω...

Για τον Ν46 έχω ακούσει τα ίδια, αλλά φοβάμαι μήπως η σύγκριση τον κάνει αλεξίσφαιρο και όχι η πραγματικότητα... για αυτό και ζητάω γνώμες (όπως τη δική σου...)!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsalin : 24-09-14 στις 21:27
Απάντηση με παράθεση