Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 10-01-14, 14:27
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Συνεχίζεις τους χαρακτηρισμούς που είναι και ασυνάρτητοι....μάλλον σου φρενάραμε την καριέρα της κολώνας στα 46άρια γι' αυτό....

Εμείς σε φάγαμε? χτες μιλήσαμε πρώτη φορά φίλε, τι σε φάγαμε? είχαμε δώσει ραντεβού για πάτημα? εγώ δεν είχα καν συννενοηθεί με κανέναν ότι θα έρθω στη συνάντηση....πραγματικά δεν βγάζω νόημα. Πλέκεις θεωρίες συνωμοσίας....

Ποιες ποντικές φιλε? έχουμε μία διαφορά, εγώ πατάω για την πλάκα μου ενώ εσύ για να νικήσεις να ρήξεις κολώνες και μετά να κακοχαρακτηρίσεις τα χρέπια τα 46 που δεν πάνε βήμα. Ποτέ δεν με ένοιαξε τι αποτέλεσμα ήρθε....και όσοι με ξέρουν (όχι εσύ που με γνώρισες χτες και ξεκίνησες τους χαρακτηρισμούς) γνωρίζουν πως πατάω χωρίς κανένα κόλλημα με αμάξια που ξέρω 100% ότι θα είμαι πίσω όπως με το Μ5 του santo, με το 36 compact Μ3, με Ζ4Μ, κλπ. απλά και μόνο για να δουμε διαφορές. Και με εσένα ήμουν σίγουρος πως θα είμαι πίσω με μικρή διαφορά (όπως κ έγινε), μέχρι και άσχετος να είσαι εάν συγκρίνεις kg/hp στα δύο αμάξια είναι εμφανές το ποιο θα είναι μπροστά. Παρόλα αυτά πάτησα, αλλά εσύ δεν μπορείς να δεχτείς το επαναλήψιμο αποτέλεσμα.

Για εξήγησέ μας που το πήγαινα και δεν μου έκατσε? Εσένα δεν σου έκατσε να ρίξεις κολώνα σε 46 και δεν μπορείς να δεχτείς το αποτέλεσμα. Επίσης, γιατί δεν είμαι καθαρός και καλό παιδί όπως οι υπόλοιποι που πατάς κατά καιρούς? ή μάλλον μην μου απαντήσεις δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου....θα είναι το ίδιο αβάσιμη με όλους τους υπόλοιπους χαρακτηρισμούς σου....
το ''χρεπια'' το λες εσυ που ως συνηθως παρερμηνευεις καταστασεις και αποτελεσματα. Σεβομαι το καθε αυτοκινητο με τα συν και τα πλην του ας ειναι και λαντα. Αν δεν σε ενοιαζε θα παταγες οντως ακομπλεξαριστα και δεν θα αφηνες γκαζι σ'εμενα και σε σχεδον ισοδυναμα σου αυτοκινητα που εχεις ανοιξει, οταν βλεπεις την σουβλα να ερχεται! Υπ οψιν για τους πονηρους δεν εχω στοχο την κολωνα αλλα την νικη ας ειναι και στο φτερο my friend...see yaa