Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 02-09-10, 19:43
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos-bmw m3 competition Εμφάνιση μηνυμάτων
γνωρίζει κανείς πόσο ζυγιζουν τα καθίσματα μαμά της Μ3 ? σκεφτομαι να τα αλλάξω με τα καθίσματα της bmw performance και θέλω να ξέρω αν η διαφορά βάρους αξίζει την αλλαγή. αν η διαφορα συνολικα στο βάρος και για τα 2 καθίσματα ειναι 30 κιλά πιστεύεται πως αξίζει τον κόπο. Ειμαι γενικώσ υπερ τησ φιλοσοφίας να κουβαλαέι λίγογτερο βάρος το αυτοκίνητο .... χωρίς βέβαια να αλλάξω την κατανομή του βάρους γιατι σκεφτηκα να αλλάξω τα καθίσματα με αυτα της bmw performance που ειναι και εντυπωσιακά σαν εμφάνιση.
Φίλε μου τα θερμαινόμενα με το μηχανισμό τη βάση κλπ στο 46 είναι πάνω από 70 κιλά και τα δύο (θα τα ζυγίσω αύριο να σου πω ΑΚΡΙΒΩΣ)

Επίσης κανά 20άρι + είναι η πλάτη του πίσω καθίσματος ... το κάτω μέρος είναι ούτε 2 οπότε δεν έχει νόημα
Απάντηση με παράθεση