Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 30-09-11, 23:42
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ειναι τα στεγανοποιητικα δαχτυλιδια μεσα στα πιστονακια του βανος που χαλανε/κοκκαλωνουν και δεν μπορουν πλεον να κανουν σωστα την δουλεια τους.Στην ουσια για να το πω απλα,αυτα ειναι και τα ορια του τεστ βανος(-5+5),εχουν να κανουν δηλαδη με την στεγανοποιηση του συστηματος μεσα.Ο μαγκας στην αμερικη τι εκανε λοιπον???Εψαξε και βρηκε το υλικο απτα οποια φτιαχνονται τα συγκεκριμενα δαχτυλιδια το οποιο ειναι απο απλο τεφλον και χαλαει καθαρα και μονο απτην χρηση,δηλαδη τα χλμ.Απτα λιγα που εχω διαβασει,γιατι εμεινα πιο πολυ να διαβαζω τα συμπτωματα και τις αλλαγες μετα την αντικατασταση τους,παρηγγειλε μερικες εκατονταδες χιλιαδες τετοια στεγανοποιητικα απο αλλο υλικο,εφτιαξε μια εταιρια,και τα πουλαει πλεον.Η διαφορα τους ειναι οτι το υλικο απτο οποια φτιαχνονται (το οποιο μου διαφευγει το ονομα του αυτη την στιγμη) εχει πολλαπλασιες αντοχες απτο εργοστασιακο τεφλον.Στην ουσια εχεις ενα ακριβως ιδιο βανος με ενα καινουργιο αλλα με υλικα που αντεχουν πολυ περισσοτερο στον χρονο.Οποτε για πιο λογο να δωσεις 1000+ ευρω για κατι που θα σου χαλασει παλι σε 25-30000 χλμ,οταν μπορεις να αλλαξεις το υλικο το οποιο χαλαει με 150 ευρω μονο στο συνολο????

Τωρα για 55 ευρω που κανουν τα vanos seals,οκ δεν εγινε και τπτ...και εγω ειχα μονο μερικες εκατονταδες θετικα σχολια να διαβασω για feedback και μονο εκει στηριχτηκα.Τωρα πλεον ομως και με το test vanos που εκανα,το πιστοποιω και με αποδειξεις,οχι μονο με την αισθηση
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση