Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 02-04-17, 00:27
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Ευχαριστώ! είχα πάρη χοντρά ψηλά αυτήν την απόφαση μιας και απο την αντιπροσωποία μου είπαν ότι όταν χαλάει δείχνει και άλους αισθητήρες ότι είναι χαλασμένους.
Τώρα που το λές για το στροφόμετρο δεν το έχω προσέξει 100% αλλά σαν να μου φάνηκε μια φορά που προσπαθούσα ότι ήταν κολημένος στο μηδέν αλλά αν και παραξενέυτηκα δεν έδωσα σημασία, δεν πέρνω και όρκο αλλά έτσι ακριβώς νομίζω

Πριν 4-5 μέρες βάζω 20€ βενζίνα και το ίδιο βράδυ δυσκολεύτηκε αλλά πήρε, (εδώ είναι το σημείο που με κάνει να νομίζω διάφορα για την ντρόμπα βενζίνας) κουμπόνω διαγνωστικό και μου δείχνει αισθητήρα στροφάλου αν θυμάμαι καλά αλλιός θα μου έδειξε εκεντροφόρου, δεν πέρνω και όρκο, του εκεντροφόρου όμως τους έκανα εναλάξ και δεν έδειξε κάτι διαφορετικό στις τιμές που βγάζει ότι κάτι δεν πάει καλά με το bank1

Σήμερα και ενώ πήγαινα στην δουλειά, (πολύ κοντινή απόσταση) πριν φτάσω και ενώ ήταν παγωμένο ακόμα μου έκανε λαγουδάκια (άναψε και το eml και το dsc) πως τα λένε και δεν άκουγε γκάζι από εμένα, πήγενε απο ρελατίν μέχρι 2300 στροφές μόνο του και με το ζόρι μπάρκαρα με την όπισθεν σε ένα ανηφοράκι (ελάχιστα κατηφορικός). Ξαναβάζω μπροστά και ήταν μια χαρά όπως και όταν σχόλασα.

Δεν έχει καμία σημασία να το ξανακουμπώσω (το διαγνωστικό) αλλά θα βάλω πλώρη για αισθητήρα στροφάλου και βλέπουμε, με ανησυχεί ότι θα βρώ ξεραμένα λαστιχάκια και διάφορα άλλα τερτρίπια
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MZ3 : 02-04-17 στις 00:30
Απάντηση με παράθεση