Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 26-01-11, 10:13
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
κοίτα θεωρητικά με μαμά πρόγραμμα το αβάνς είναι τέτοιο που δε θα δεις σοβαρές διορθώσεις ακόμα και με 95άρα ... φίλος από εδώ (ο ΜPower) δουλέυει με 95άρα και στο gt1 δεν είδαμε σοβαρό adaptation στις μοίρες του αβάνς ...

αν δώσεις πιο επιθετικό αβάνς (ή ακόμα χειρότερα αν ανοίξεις μοτέρ και ανεβάσεις σχέση συμπίεσης) τότε είναι λογικό να γίνονται knocks με χαμηλής περιεκτικότητας σε οκτάνια κάυσιμο

αυτό που ΔΕΝ ξέρω είναι κατά πόσον τα προσθετικά όντως αυξάνουν τα οκτάνια και άρα κατά πόσον μειώνουν τα πυράκια και σε αφήνουν να δουλέψεις με πολύ αβάνς

p.s. Το σίγουρο είναι ότι σε μαμά Μ3 (όπως και στα περισσότερα μαμά μοτέρ) τα παραπάνω οκτάνια δεν προσφέρουν τίποτα αφού ο προγραμματισμός έχει γίνει για 95άρα
Απάντηση με παράθεση