Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 30-08-15, 13:51
Το avatar του χρήστη andreas e46
andreas e46 Ο χρήστης andreas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-07-2014
Μηνύματα: 241
andreas e46 is on a distinguished road
νοθευμένο αέριο ;

καλημέρα παιδιά πάω λοιπόν χθες το βράδυ να βάλω αέριο ( όχι στην bmw ) φτάνω στο βενζινάδικο το γεμίζω πληρώνω και φεύγω ( πρέπει να είχα γύρω στα 4-5λ προτού το γεμίσω). Με το που φεύγω ( με αέριο πάντα) το αμάξι στην αρχή κόμπιαζε δεν ανέβαζε στροφές με τίποτα και ρέταρε απίστευτα , το περνάω στην βενζίνη όλα μια χαρά λέω ιδέα μου θα το αφήσω να ηρεμήσει κανένα 15λεπτο πήγαινα με βενζίνη. Το περνάω μετά στο αέριο να δω αν άλλαξε κάτι και το αμάξι χειροτέρεψε με το που έμπαινε το αέριο το αμάξι συνέχιζε να ρετάρει στο ρελαντί και έσβηνε μόνο του ενώ με την βενζίνη όλα καλά.
Πάω καπάκια από το βενζινάδικο βρίσκω το αφεντικό και τον ρωτάω πως μπορεί μετά από το γέμισμα που το έκανε το αμάξι να μην δουλεύει σωστά (ψαρώνει στην αρχή γιατί νόμιζε ότι ήθελα να βάλω βενζίνη και μου λέει περίμενε να σου πω ) βάζει βενζίνη σε έναν πελάτη που είχε έρθει και έρχεται και τι μου λέει ότι φταίει το αμάξι μου ε δεν άντεξα του λέω έλα εδώ να το δεις με τα μάτια σου και πως μπορεί να μου το κάνει μόνο με το αέριο και με την βενζίνη όλα καλά .
Μετά μου λέει το σύστημα αερίου έχει θέμα και πότε του έκανα τελευταίο σέρβις και κάτι τέτοια του λέω πριν 1000χλμ και το βουλώνει και επίσης τι πρόβλημα το σύστημα και βλακείες με αέριο του λέω ήρθα με αέριο έφυγα με αέριο πως γίνεται αυτό.
Το έπαιζε Κινέζος που λέτε και μου έλεγε κάτι βλακείες ότι παίρνει από τον ίδιο προμηθευτή και δεν έχει αλλάξει ποτέ και κάτι τέτοιες βλακείες .

εγώ τώρα παιδιά τι μπορώ να κάνω ( καταγγελία ,μήνυση) να τον ελέγξουν κάπως αυτό το πράγμα είναι αλητεία να τους πληρώνεις και για αυτό που πλήρωσες να σε κλέβουν

συγνώμη αν σας κούρασα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreas e46 : 30-08-15 στις 13:54
Απάντηση με παράθεση