Θέμα: pHoTo yOuR bMw__
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #497  
Παλιά 22-04-12, 12:59
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΩΡΑΙΟΣ!!!
Μακαρι να φτασω κι εγω τα χιλιομετρα σου αλλα τωρα με το ΔΝΤ... ΔΝΤ (Δε Νομιζω Τακη!)

Κι εγω καποτε εγραφα τα χιλιομετρα ετσι, αλλα τωρα...τα κεφαλια μεσα και τ αμαξι στην πυλωτη most of the time!

Να σαι καλα να το χαιρεσαι κι αυτο να σου κανει ολα τα χατηρια χωρις προβληματα.

Η φωτο που λες στο τουνελ, κι αναρωτιομουν οτι ετσι, τοσο καθαρα και με ταξη να ειναι γκαραζ Ελληνικου πλοιου δεν παιζει κι ελεγα που ειναι εκει μεσα τ αμαξια αν δεν ειναι σε φερυ Πατρα-Ιταλια...

Και παλι δε πιστευω αυτα τα χιλιομετρα ειναι τρελλα! Με το ιδιο μοτερ ε?..
Nα'σαι καλά!! Κοιτα, ειναι και 20 χρονών αυτοκίνητο, μεχρι το 2024 εχεις καιρο!

Mεχρι το 2008 κυριως εκανε χιλιομετρα ταξιδιών, καθως μεσα στην πολη σπανια εμπαινε, βόλευε/βολεύει το λεωφορείο!

Δυστυχως δεν ειναι με το ιδιο μοτερ, λόγω ξερολιάς μηχανικών μας αφησε χρονους υστερα απο 4 μηνες με χαλασμενη τρομπα λαδιού ("Δεν εχει τιποτα, δεν χρειαζεται αλλαγη, να μαρσαρετε για να ανεβαζει πιεση να στελνει λαδια"). Αυτό, σε συνδιασμό με την ασχετοσύνη μας τοτε οτι για να το λενε στην αντιπροσωπεια κατι ξερουν, οδηγησε σε ασχημα Χριστούγεννα το 2006.. Μετά μπηκε το ιδιο μοτερ, M40B16, του κουτιού με 0 χλμ. Αναγνωρισαν το λαθος τους και μας εκαναν εκπτωση, τα is ηταν ακριβα τοτε, χωρια τα δηλωματα, φρενα, θα'ναι καλο το μοτερ? συνεφερε.

ΟΛΟΙ οι συγγενεις ελεγαν "πουληστε το αμαξι τωρα που σκετο το κουφαρι πιανει κατι ακομα",ο πατερας μου φωναζε ''θα γερασω μαζι του'', εγώ εκλαιγα, δεν ήταν ωραία..

Δεν εχω γνωρίσει αλλο αμαξι... Ενός ήμουν οταν το πήραμε..

Συγγνώμη για το κατεβατό, μ'επιασε..

Να'σαι και πάλι καλα για τις ευχές! Μακαρι να'χεις κι εσυ τον Άσσο σου χρόνια, χωρίς τα στραβά!!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση