Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #114  
Παλιά 22-09-09, 21:13
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Τις προηγούμενες μέρες είχα δει στο car m3 csl με μόνο 42.000E, σήμερα η αγγελία δεν υπήρχε. Πάντως ήταν τρελλή ευκαιρία αν και τα csl έχουν φάει τα περισσότερα αρκετή πίστα οπότε με λογικά κριτήρια πρέπει να αποφεύγονται σαν μεταχειρισμένα.
Το να έχει πάει πίστα ένα CSL ή ένα Μ3 δεν σημαίνει ότι είναι κακό αυτοκίνητο. Ιδιαίτερα άν ο ιδιοκτήτης του το προσέχει πολύ σε διαβεβαιώ ότι είναι πολύ καλύτερο αυτοκίνητο από ένα που πάει σπίτι -> καφετέρια -> κλαμπ -> μπουζούκια -> πατσατζίδικο -> σπίτι κ.ο.κ.

Καλώς ή κακώς ένα καλό αυτοκίνητο πρέπει να το πληρώσεις.
Το κακό αυτοκίνητο θα το πληρώσεις στην πορεία....
Και εγώ είχα βρει πολύ πιο φθηνά CSL όταν πήρα το δικό μου. Το δικό μου το πλήρωσα πολύ παραπάνω γιατί ήταν καλό και προσεγμένο αυτοκίνητο. Αυτό έκανε μπαμ φυσικά και για παράδειγμα κατέβασα συμπλέκτη και ο πατέρας μου εξεπλάγην και μου έλεγε ότι ο άνθρωπος που το είχε πριν το πρόσεχε ΠΑΡΑ πολύ και το οδηγούσε πολύ ωραία (και σκέψου ότι έκανα και εγώ 20χιλ γρήγορα χλμ. μετά τον 1ο ιδιοκτήτη).

Φίλε μπορείς να πάρεις ένα πιο ακριβό αυτοκίνητο το οποίο θα πρέπει μόνο να το συντηρείς σωστά ή να πάρεις ένα πιο φθηνό μεν, αλλά θα το επισκευάζεις συνέχεια.
Το φθηνό θα κοστίσει παραπάνω στο τέλος, για να μην πω για την επίπτωση στην ψυχολογία σου.
Απάντηση με παράθεση