Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 03-04-09, 14:01
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takism3 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα ρε φιλε μας δουλευεις ............να σου πω απο Αμερικη εισαι?????????γιατι εκει λενε κατι τετοιες μαλακιες........ο αλλος ηταν τυφλα οπως λεει το παιδι και το που σταθμευσαι ηταν το προβλημα........αλαρμ και λωριδα εκτακτης αναγκης ηταν.....και τριγωνο που δεν εβαλε ισα ισα που θα το χαλαγε κι αυτο ο αλλος......ενταξει δεν ηταν τελειως σωστος αλλα το κανεις σα το μπατσο που δε διβασε τα δικαιωματα στο δολοφονο και τον αφησαν να φυγει.......ημαρτοοοοοοννν........και αυτα που σου λεω οτι τα διεκδικουν στο δικαστηριο ειναι σαφεστατα και αληθινα γιατι τα εχω πραξει εγω οποτε μη τα αμφισβητεις.......στον αλλο το φιλο αμα εχεις το αμαξι σπιτι σου αντε βγαλε τη μηχανη απο πανω και βαλε μια 2000καμμενη για να εχεις και το κεφαλι σου υσηχο.......σοβαρο αμαρτημα εκανες αλλαξες μηχαμη και συ....πωπωπω δε το κανει κανενας θα σε κρεμασουν προσεχε.......και τους μεθυστακες εξω,.....ηθελα να ξερω πως κρατηθηκες και δεν τον βαρεσες κιολας.......
Κατα πρώτον ΔΕΝ είμαι φίλος σου, δεν είμαι και ΤΟΣΟ ηλ@θ@ος ώστε να είμαι φίλος σου.

Κατά δεύτερον δεν είμαι από Αμερική, είμαι από τον πλανήτη Ιάσωνα του συμπλέγματος κομ - πλεξ.

Κατά τρίτον ρε να πεις στην μάνα σου και εκεί που σε παίρνει.

Εγώ δε το γύρισα στο προσωπικό ούτε σε προσέβαλα, σου παρέθεσα ΕΠΙΣΗΜΑ στοιχεία του ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ.

Καταλαβαίνεις ότι ο Κ.Ο.Κ. και του υπουργείο μεταφορών προβλέπουν καποια πράματα που πρέπει ο καθένας να τηρεί ώστε το όχημα του να κυκλοφορεί νόμιμα; Το καταλαβαίνεις αυτό; Γιατί αν δε το καταλαβαίνεις - όπως φαίνεται - δε μπορούμε να συνεχίσουμε να μιλάμε σε ΣΟΒΑΡΗ βάση.

Επίσης καταλαβαίνεις ότι ο φίλος ΔΕΝ τα τήρησε; Βάσει αυτού ΔΕΝ έπρεπε να κυκλοφορεί με το συγκεκριμένο όχημα.

Άρα, αν δεν κυκλοφορούσε με το συγκεκριμένο όχημα ΔΕΝ θα έπεφτε ο άλλος πάνω του. Σωστά ή δυσκολεύεται το μυαλό σου να το καταλάβει ΚΑΙ αυτό;

Επίσης στη Λωρίδας Εκτακτης Ανάγκης ΠΡΕΠΕΙ να βάζεις τρίγωνο. Πάλι δύσκολα σου βάζω;

Τι δεν καταλαβαίνεις; Τι είναι ΤΟΣΟ δύσκολο να καταλάβεις;

Ας ήταν 100% νόμιμος ο φίλος να του έπαιρνε και τα σώβρακα του άλλου, τώρα όμως αν όλα γίνουν by the book δε νομίζω να έχει και πολλές ελπίδες.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση