Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 18-01-09, 19:01
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια......
οσον αφορα τα της κουκουλας.....μην τσιγκουνευτεις τα 50 ευρω παραπανω....πληρωσε μια καλη κουκουλα....αδιαβροχη,θερμοκολλημενη,γυαλιστερη για αντιηλιακη προστασια και με καλη επενδυση απο μεσα....εχω και για τα 2 αυτοκινητα μου και ειναι καλυτερες και απο κλειστο παρκινγκ...που λεει ο λογος!!
με οποιεσδηποτε καιρικες συνθηκες θα την κρατησεις 4+ χρονια και σιγουρα θα χεις κανει και αποσβση απο την κατασταση του αυτοκινητου σου!!
ουτε υγρασια περναει ποτε...το μονο προβλημα που επισημαινω να μην την διπλωνεις ποτε βρεγμενη...εκει καταστρεφεται και λερωνεται!να την αφησεις να στεγνωνει και να την αποθηκευεις!
την τελευταια την αγορασα και ας μην θεωρηθει διαφημιση....το λεω για να μην ψαχνεις....μια πολυ καλη απο την ΑUTOPLUS 130ευρα...και ειναι κορυφη!
οτι αλλο θες στην διαθεση σου.....
α.....αν βεβαια την θες για κλειστο παρκινγκ παρε μια χωρις αντιηλιακη προστασια θερμοκολλημενη αλλα με καλη επενδυση απο μεσα!...υγρασια 0!






Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 318 M-PACK Εμφάνιση μηνυμάτων
εισαι ο ανθρωπος μου βασιλη ... πες κατι παραπανω σε παρακαλω,κατι που θα επρεπε να προσεξω, μην ξανα επαναλαμβανω τις αποριες που εγραψα πιο πανω...

ps : ωραια signature...να το χαιρεσαι αυτο το πιο αθωο και ωραio αγγιγμα της ζωης σου ;-)
Απάντηση με παράθεση