Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 15-03-13, 07:20
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Γενικός καθαρισμός (βιολογικό)

Καλημέρα παλικάρια μου,ο καιρός ανοίγει πλέον η μερα μακρενη σιγα-σιγα κ η θερμοκρασία ανεβαίνει!
Έτσι πείρα την απόφαση να αρχίσω το βιολογικό καθαρισμό του αυτοκινήτου μου!οταν μιλάμε για βιολογικό εννοούμε να πέσει γερό ξυλωμα οχι αστεία,όσα βλέπει η πεθερά κ όσα πιάνει η σκούπα του βιολογικού,επειδη την έχω κανει αυτη την δουλεια κ επειδη δεν γουσταρο να βάλω νερά μέσα στο αμαξη,σκέφτομαι να βγάλω έξω μακέτα καθίσματα κ πάνελ μπροστα κ πίσω να τα πλακωσω με Ζεστό νερό κ διάφορα φάρμακα που έχω στην δουλεια μου!
Θα σας αναφέρω ενα μικρό παράδειγμα.εβγαλα χθες το δέρμα του λεβιε ταχ. Κ σπο μπεζ που ειναι κανονικά ειχε γίνει μαύρος ειδικά εκει που κανει την τσακιση,τον βουτιξα σε ενα κουβα με χλωρινη κ σαπουναδα το άφησα για δυο λεπτα κ μετα το ετριψα κανονικα με το σφουγγάρι κ η μαυρίλα όλοι εξαφανίστηκε.
Βέβαια τα δερματα μου κάποια στιγμή θα χρειαστούν αλλαγει αλλα τουλάχιστον οσο θα τα έχω θα ειναι καθαρά κ ας εχουν ξεφτυσι σε μερικα σημεία!
Αυτο που με νοιάζει πολυ κ θέλω να γίνει καινούργιο ειναι η μοκετα!
Κ δώ μάγκες θέλω την βοήθεια σας το πως να την βγάλω έξω τι πρεπει να ξυλωσω κ πως να το ξυλωσω χωρις να χαλασω κάτι γιατι δεν περισσεύουν για αντικατάσταση!θα σας ήμουν υποχρεος αν με βοηθουσατε βήμα βήμα να την βγάλουμε μαζη!

Ευχαριστω εκ τον προτέρων
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση