Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 14-02-13, 20:46
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kmilioris Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδεία είναι αστεία αυτά που λέμε. Τα λεφτά δεν τα βρίσκεις στο δρόμο, εγώ και ο κάθε εγώ για να μαζέψει τόσα χρήματα και να αγοράσει ένα τέτοιο αμάξι έχει κοπιάσει. Δεν δέχομαι καμία εταιρεία να με εκμεταλλεύεται. Αν μια εταιρεία θέλει να κρατήσει την φήμη της θα πρέπει να αναγνωρίζει τα προβλήματα και να στέκεται δίπλα στον πελάτη της…
Δεν γίνεται πχ. Η Toyota να με παίρνει 200 τηλέφωνα και να μου στέλνει επιστολές στο σπίτι για ανάκληση και η BMW να περιμένει να πάω για service….
Δεν γίνεται η Toyota να μου αλλάζει με καινούργιο αμάξι!!!!!! το Auris Diesel όταν διαπιστώνει ότι είχε εργοστασιακό ελάττωμα και η BMW να σου λέει «ε να έχουν κάποια προβλήματα»… και τι με νοιάζει εμένα δώσε λύση.
Προσωπικά σκέφτομαι να μην το φτιάξω και να το παρατήσω έτσι μέχρι να σπάσει..
H TOYOTA σε παίρνει τηλέφωνο.Για μπλέξε με μάρκες που αντιπροσωπεύει ο Σαρακάκης και θα δεις τρις χειρότερη αντιμετώπιση προς τον πελάτη.Τις ανακλήσεις τις ψάχνεις στο ίντερνετ αν τύχει.
Οπως και να έχει τα προβλήματα που έχετε αντιμετωπίσει με τους άσσους σας είναι τραγικά.Ουτε εγώ θα ξαναέπαιρνα BMW αν είχα βρεθεί σε παρόμοια θέση.
Σε κάποιο ποστ,έγραψε ο Δημήτρης πως πολλοί κάτοχοι Ε36 και Ε46 σκέφτηκαν να τα αλλάξουν με ένα Ε92.Ανήκω και εγώ μέσα σε αυτούς και το έψαξα να το κάνω όταν μπορούσα.Απογοητεύτηκα τόσο πολύ όμως από μια ψιλοέρευνα που έκανα που προτίμησα να κρατήσω τη γριά μου που είναι τίμια τουλάχιστον.
Απάντηση με παράθεση