Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 09-01-16, 11:56
Το avatar του χρήστη BMW S1
BMW S1 Ο χρήστης BMW S1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-10-2008
Μηνύματα: 270
BMW S1 is on a distinguished road
Ο τύπος απο το parking μάλλον θα την βγάλει καθαρή.... άκουσέ με, και ο φίλος σου δεν θα πάρει φράγκο απο την ασφαλιστική.(είναι μου#%@$%να αυτοί) Θυμήσου το. Με δική του ευθύνη και επίγνωση έδωσε τα κλειδιά στο πάρκινγκ (αμέλεια θα πουν) μην το ξεχνάς. Υπάρχουν τα μικρά γραμματάκια.... και μην ξεχνάς , σε όλα τα πάρκινγκ ολιγόωρης στάθμευσης και που νοικιάζεις χώρο και με το μήνα γράφει σε ταμπέλα "ΠΑΡΚΑΡΕΤΕ ΜΕ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΘΎΝΗ" , και σε κάποια άλλα λέει "ΣΕ ΠΕΡΊΠΤΩΣΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ ΔΕΝ ΦΈΡΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ". Για πες μου κάτι.. λετε οτι σας ζητάνε τα κλειδιά με πρόφαση να τα απομακρύνουν σε περίπτωση φωτιάς...
ΑΠΟΡΊΑ: Αν όντως ξεσπάσει φωτιά... έχεις το κάθε πάρκινγκ τόοοσο προσωπικό για να απομακρύνει όλα τα αυτοκίνητα?????
Φίλος μου είχε αυτοκίνητο με leasing που του είχαν δώσει ένα κλειδί στο χέρι απο την εταιρία και 1 βδομάδα πριν λήξει η σύμβαση και κάνει την εξαγορά και πάρει την κατοχή του αυτοκινήτου του το 'έκλεψαν' κάτω απο το σπίτι , και ποτέ δεν βρέθηκε το όχημα , ούτε πήρε φράγκο και έχασε και τόσα λεφτά!!
__________________
Aυτό που κάνει έναν απλό αθλητή πρωταθλητή ειναι ο εξοπλισμός...
Απάντηση με παράθεση