Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 17-11-09, 12:07
Το avatar του χρήστη zoikarios
zoikarios Ο χρήστης zoikarios δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Μηνύματα: 65
zoikarios is on a distinguished road
Talking Τελικα ποσο να δωσω για kit xenon ???

Λοιπον παιδες θα χρειαστω τις αποψεις σας με αφορμη την συζητηση που ειχα με 2-3 φιλους πανω στο θεμα της τιμης των Kit Xenon. Εκανα μια ερευνα αγορας και πηρα τιμες για οχι μονο πορειας αλλα και για μεγαλα απο 250ε μεχρι 500ε μιλαμε για το κιτ κομπλε με περαστικα (6000k). Τωρα απο μαρκες οχι σε φαση philips,depo αλλα τα κλασσικα που δουλευουν ολοι λιγο πολυ. Ρωταω τωρα το εξης,ποσο θα δινατε εσεις για κιτ xenon στην bmw σας αν απλα θελατε να παρετε ενα καλο οπτικο αποτελεσμα στον δρομο,και ποσο περιπου τα εχετε περασει. Ωστωσω να ρωτησω και το αλλο ωραια το βαζω επανω ολα ωραια...πες οτι σε μια βροχη μου σβηνουν ξαφνικα εκει τι κανεις με το κινεζικο που εβαλα..ρωραω δηλαδη ειχατε ποτε προβληματα με τα kit xenon που βαλατε??Δηλαδη καψιμο λαμπας ή κατι αλλο?Κατι τελευταιο ....ειδα και για angel eyes και μου ειπαν επισης 200ε..επειδη εχει διαδικασια με ανοιγμα φαναριου..αληθεια εμπιστευτηκατε να σας ανοιξουν το φαναρι?? (εκτος απο την ετοιμη λυση)

Υ.Γ εχω κανει search και εχω διαβασει σχεδον ολα τα θρεντς με τα xenon αλλα μου δημιουργηθηκαν οι αποριες παλι για αυτο ζηταω και τις αποψεις σας!
__________________
Πάμε με i7 και μνημες OCZ Ram 6GB DDR3-2133 τελος ....Asus 5870 1GB power pc...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zoikarios : 17-11-09 στις 12:18
Απάντηση με παράθεση