Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 17-11-09, 13:55
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kplc16 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν το φαναρι σου δεν εχει projector μαπα το αποτελεσμα.
εγω που δεν εχω projectors δηλαδη το αποτελεσμα ειναι μαπα?
μισο λεπτο για να καταλαβω μηπως και δεν εχω καταλαβει εγω.
θελει ο φιλος να βαλει aftermarket xenon φωτα στο αυτοκινητο του.ετσι?
λοιπον μια λυση ειναι να παει στη bmw και να του βαλει αλλα φαναρια ,τα οποια εχουν projectors,πλυστικο για τα κρυσταλλα και μετασχημαστιστες (ballast),αλλες λαμπες.ε τοτε ξεπερνας το χιλιαρικο.
η αλλη λυση ειναι να παρεις ενα σετ xenon που αποτελειτε απο ballast και λαμπες.
και ρωταει τωρα ο φιλος....ποσα να δωσω ρε παιδια γιατι εγω δεν εχω ιδεα..
λοιποοοον,εγω λεω.....
εχω αγορασει απο ελληνικη εταιρια μεσω διαδικτυου σετ xenon που οταν το φθηνοτερο που κυκλοφορουσε στην αφορα κοστιζε 350 ευρω,εγω το πηρα 110.
το φοραω 1,5 χρονο πανω.οδηγω πολυ νυχτα και σε ερημικους επαρχιακους δρομους,ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,δε μου εχει καει καμμια λαμπα,δεν εχω τυφλωσει κανενα γιατι πηγα αμεσως μετα τη τοποθετηση και ρυθμισα τη δεσμη και δεν υπαχει καν συγκριση αναμεσα στα δικα μου φαναρια και σε αυτα με projectors γιατι πολυ απλα τα δικα μου διαχχεουν το φως και δε το συγκεντρωνουν μονο μπροστα στο οδοστρωμα.
τι μαπα θα ειναι χωρις projectors?δε μπορω να το καταλαβω.
οσο για το κτεο.περναει κανονικοτατα και με το νομο.ποτε μα ποτε δε με εχει σταματησει κανενας για τα xenon.
Απάντηση με παράθεση