Θέμα: angel eyes e46 ci
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 04-11-13, 23:10
Το avatar του χρήστη panagiotisE46ci
panagiotisE46ci Ο χρήστης panagiotisE46ci δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-05-2007
Μηνύματα: 568
panagiotisE46ci is on a distinguished road
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ δεν ξερω αν επρεπε να ανοιξω νεο θεμα οποτε γραφω εδω .εχω φαναρια με angel eyes αυτα τα ωραια δαχτυλιδια .τα φαναρια ειναι καλου φιλου νησιοτη απο εδω μεσα που τα πηρα παλιοτερα
γυρνοντας με το αμαξι μου αποψε αναψε στο καντραν αριστερη λαμπα καμενη.βγαινω να δω στο αριστερο φαναρι τα δαχτυλιδια δεν φωτιζουν.
ανοιξα το καπο, δεν ειδα καμενα τα καλωδια, πιθανολογω οτι καηκαν τα δαχτυλιδια angel. απο οτι θυμαμαι τωρα για να το διορθωσω και να επισκευαστει η βλαβη πρεπει να βγαλω ολο το φαναρι και να ανοιξω το κρυσταλλο? το κρυσταλλο βγαινει ευκολα η πρεπει να μπει στο φουρνο?? τοχω ακουσει και αυτο. για να βγει το φαναρι προδιαθετη και βγαλσημο προφυλακτηρα? και ποσο κοστιζουν τα angel??
ευχαριστω

ισως να μην το εγραψα σωστα εχω απλα φαναρια με εσωτερικα δαχτυλιδια angel . σε περιπτωση που δεν φτιαχνεται τι κανω αλλαζω φαναρια αριστερα δεξια?? αν αλλαξω μπωρω να βαλω φαναρια με projector?
sygnvmh αν κουρασα με τις ερωτησεις απλα δεν ειμαι γνωστης
__________________

Na εισαι καλος απεναντι στους ανθρωπους καθως ανεβαινεις ,γιατι θα τους συναντησεις ολους κατεβαινωντας...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 05-11-13 στις 08:22
Απάντηση με παράθεση