Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 21-10-15, 06:18
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδια δηλαδη αν εχει 300000 τι θα αλλαξει?δν μου λενε τπτ τα χλμ η κατασταση μετραει!μα καταρχας ας τα παρουμε ενα ενα..α)οσα ειδα τα περισσοτερα ηταν εισαγωγης..κ ειχαν ολα απο 120000 εως 160000!β)υπαρχει περιπτωση να κυκλοφορει απο το 2001 στην γερμανια κ να εχει 119000?δεν υπαρχει περιπτωση!γ)ο ανθρωπος επειδη ειδα τα στοιχεια του εμενε λαυριο..+ οτι ειχε στο παμπριζ το pass για τα διοδια αττικης οδου..τεσπα..εγω διαιθετα μετα βιας 4000 γιουρια μαζι με το 36αρι..βρηκα 7 αυτοκινητα ολα απο μαντρα(καθως επρεπε να παρει το 36αρι που δεν ηταν κ σε καλη κατασταση)βρηκα λοιπον το 46αρι το οποιο ηθελε τα πιο λιγα μαζεματα..φωναξα κ ενα φιλο μηχανικο(εκτος bmw)για να δει περιπου τι κατασταση ειναι..τρακαρισματα κτλ..μου ειπε για τα λεφτα του ειναι οκ κ το πηρα..τωρα σιγουρα κατι θα βγαλει..αλλα τα λεφτα ηταν λιγα!αν ειχα παραπανω θα αγοραζα ενα πιο καινουργιο σιγουρα!αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος κ ενθουσιασμενος που εστω καταφερα να παρω κ αυτο!!!
είναι σχεδόν απίθανο να βρεις αυτοκίνητο 15ετίας που να μη θέλει έστω κάποια μαζεματάκια.Κοίτα να το χαρείς και άσε τα χιλιόμετρα...Ετσι και αλλιώς τα μοτέρ της bmw φημίζονται για την αξιοπιστία τους.Στα περιφερειακά χωλαίνουν.
Απάντηση με παράθεση