Θέμα: M3 CSL
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 31-01-11, 14:21
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Kατ αρχάς είναι αλήθεια ότι στα μπυράκια τον έχω εύκολα το Χριστόφορο ...

Ευτυχώς που δεν έκουσες Τσίφ κανένα και πήρες το πράμα ... επίσης ευτυχώς που έβαλες πάλι μαμά ανάρτηση ... για μένα από ότι διαβάζω αν εξαιρέσεις ΠΟΛΥ ΣΥΚΓΕΚΡΙΜΕΝΕΣ πίστες - διαδρομές αποκλείεται να καταφέρεις να πας πιο γρήγορα με aftermarket ανάρτηση ... και με τον ΆλεξΚ που μιλάγαμε χθές τα ίδια έλεγε ότι δηλαδή στο csl registry οι περισσότεροι τελικά επιστρέφουν σε μαμά σετάπ.

Μια το Σάββατο είχα το 2ο γύρο ευθυγράμμισης και παράλληλα ζύγισα το μητρίο όταν βρείς χρόνο κάνε μια ζύγιση και στο δικό σου να δούμε πόσα κιλά θα μετρηθεί.

Γνώμη μου είναι ότι λόγω smg καλό θα ήταν να βάλεις μαμά δισκόπλακα και βολάν (με self adjusting clutch)

Τα καλοτάξιδα κλπ στα έχω πει από τη μέρα που το πήρες ...

P.s. Ανεβάζω φώτος να δει το κόσμος το γ@μήδι σου

p.s2 To γ@μήδι του Τσίφ έγραψε 400αρι σε 13,47" και 0-200 σε 17,73" μονοκάβαλο με 29 βαθμούς ... σαν καλά να πηγαίνει !!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg chief_1.jpg (63,3 KB, 288 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση