Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 15-04-09, 01:23
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε το θέμα με το φτερό έχει κλείσει ο καθένας έχει τις απόψεις του τι να κάνουμε τώρα δηλαδή που μερικοί είναι ψείρες και δε παίρνουν αμάξια με ξένα εξαρτήματα;
για μένα τουλάχιστο ένα τέτοιο αμάξι είναι άκυρο .
τώρα άμα εσύ εν γνώση σου κάποια στιγμή έκανες τέτοιου είδους αγορά και θες να πείσεις εμάς και τον εαυτό σου οτι έκανες καλά , εγώ θα επιμένω το αντίθετο.
και να δούμε αν ο φίλος μας καταλήξει με το cabrio τι θα αντιμετοπίσει όταν θα έρθει η στιγμή να το πουλήσει.
περιουσιές στο δρόμο είναι τουλάχιστο να υπάρχουν και κάποιες βάσεις πέρα απο τη κ@υλ@ μας.
πάντα φιλικά και χωρίς παρεξηγηση απλα επειδή βλέπω οτι επιμένεις στη γνώμη σου που ηδη την ξέρουμε
λοιπον φιλε μου μαλλον και για να μη παρεξηγηθω δεν καταλαβες καλα τι εννοω αν και νομιζω το εξηγησα 2-3 φορες ΔΕΝ ΕΠΙΜΕΝΩ οτι ελα μωρε δεν τρεχει τπτ ολα καλα ΟΥΤΕ την εχω πατησει ΟΥΤΕ εχω κανει τετοια αγορα για να το υποστιριζω (θα ημουν ηλιθιος ακομα και αν το ειχα κανει να υποστιριζω κατι τετοιο αν την ειχα πατισει δλδ )και πιστεψε με αν ρωτησεις ανθρωπους που με ξερουν αν καποιος ειναι ψειρας 1 φορα εγω ειμαι 1000 !!!!!τωρα στο θεμα μας οπως βλεπεις και οπως ειπε ο φιλος πιο πανω οτι περιεργο δουμε και ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ κατευθειαν το βγαζουμε ακυρο και σκαρτο βλεπε φτερο (ετυχε να ειναι αυτο) βλεπε τιμονι!!!!!ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ!!!!!!!!! ειπα να το ΨΑΞΕΙ και αν δεν ειναι κατι σοβαρο και οπως λεει το παλικαρι ειναι κουκλα το αμαξι και του αρεσει τοσο πολυ και οπως ειπε και καποιος αλλος ας το ΠΑΖΑΡΕΨΕΙ λιγο στην τιμη και ας το εχει 2-3-4-5 επιλογη και γιατι οχι και να το παρει στο τελος αν αξιζει!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΝΑ ΠΩ ΑΚΥΡΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΑΤΑΤΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΦΤΕΡΟ ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!αυτο λεω ΜΗΝ τα τραγικοποιουμε καποια πραγματα και ΜΗΝ τα βαζουμε ολα ισα και ομοια!!!!!!!!! αυτο δεν θελω να ερθω σε καμια αντιπαραθεση με ΚΑΝΕΝΑΝ την αποψη μου λεω και παλι ΔΕΝ ΕΠΙΜΕΝΩ σε αυτο!!αυτο μας ελειπε να ακουσει εμενα και να αγορασει τρακαρισμενο αυτοκινητο ο ανθρωπος!!!!!!!ελπιχω να εγινα κατανοητος αυτη τη φορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gyiama : 15-04-09 στις 01:26
Απάντηση με παράθεση