Θέμα: Αδικία
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 12-10-08, 22:35
strofimios Ο χρήστης strofimios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2007
Μηνύματα: 989
strofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos_E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θελω να κριτικαρω ουτε να φανω υπερβολικος και εγω bmwδακιας ειμαι αλλα να κανω μια ερωτηση στον φιλο που ξεκινησε το νημα καθως και στους υπολοιπους ιδιοκτητες του ασσου..
δεν αισθανεστε λιγο κοροιδια που δωσατε 30 χιλιαρικα για ενα μικρο,ασχημο,μετριο,βαρυ και αργο αυτοκινητακι που το μονο που θυμιζει BMW ειναι τα σηματακια μπρος πισω καθως και η πισω κινηση?μηπως θα επρεπε να κανετε την κινηση για κουπερακι?
εγω προσωπικα δεν διανοουμαι να δωσω 30.000 για μια σαχλαμαρα που στην ουσια ειναι poul-mour και τιποτα αλλο και να μη τα δωσω για γκολφακι,αστρακι,κουπερακι κλπ..το κουπερ το γουσταρω περισσοτερο απο αυτη τη σαχλαμαρα..
καλα με 30.000 πηγαινετε μια βολτα στις αγγελιες του φορουμ να δειτε τι ΘΑ μπορουσατε να αγορασετε..
χωρις διαθεση να τα βαλω με τους ιδιοκτητες εδω μεσα απλως εκφραζω γνωμη
Παντως εαν ειχα 30000(αντε 35000)για οχημα δεν υπηρχε περιπτωση να παρω 1,3,5 και λοιπες σειρες.Μτχ.350Ζ και τελος.Μην αρπαχτειτε,μιλαω για ενα οχημα που καλυπτει τις δικες μου αναγκες.Παντως πιστευω οτι τα περισσοτερα απο τα καινουργια αυτοκινητα ανω των 25000€ ειναι υπερτιμημενα.Ολα πλεον βγαζουν βλαβες και ακομα και οι premium μαρκες δινουν εγγυησεις πολυ μικρες και οταν χρειαστει να τις τηρησουν γινεται χαμος για να βρεις το δικιο σου.
Απάντηση με παράθεση